koncert

Libertatem Ensemble

Zoskupenie Libertatem Ensemble predstavuje klip k skladbe Jeruzalem z albumu Hiawatha. Stojí za ním autorská dvojica Braňo Špaček a Marek Kučera, ako aj deväť dievčat z Noir Dance Company.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Na konci augusta navyše vyráža formácia okolo hudobníkov Roberta Pospiša a Martina Sillaya na turné a to v kompletnom, medzinárodnom zložení: 28. augusta 2021 budú v Liptovskom Mikuláši, na druhý deň v Prešove a tretí koncert sa uskutoční 30. augusta v Bratislave. 

Zoskupenie Libertatem Ensemble tvoria: spevák Robert Pospiš, gitarista Martin Sillay, trubkár Kornél Fekete-Kovács, saxofonista Nikolaj Nikitin, basgitarista Nenad Vasilić, klavirista Jancsi Rigó Jr. a bubeník Marián Ševčík. Presne v takejto zostave sa na konci mesiaca vydávajú na svoje turné. 

Vstupné: 5 eur - vstupenky sa budú dať zakúpiť priamo na mieste. Prípadne rezervovať na info@realmusichouse.sk

Odporúčame

koncert

Nicola Conte (ITA) DJ - Nu Spirit Birthday

Pi 17.2.2023 / Nu Spirit Bar
odporúčame!
výstava

Svety Jindřicha Chalupeckého

Za jeden z najväčších prínosov českého výtvarného kritika Jindřicha Chalupeckého (1910 – 1990) je považovaný jeho podiel na...Viac
23.11.2022 - 19.3.2023 / GMB - Mirbachov palác
odporúčame!
standup / talkshow

Dylan Moran: We Got This

Pi 3.3.2023 / A4 Studio, Trnavská cesta 39
odporúčame!
film

Muž menom Ove

Ove je tvrdohlavý a vznetlivý frfloš, ktorý pohŕda všetkými naokolo a dáva im to zreteľne najavo. Bývalý predseda družstva...Viac
Po 27.2.2023 / Kino Nostalgia
odporúčame!