koncert

Lenka Dusilová a Baromantika

Zoskupenie okolo českej speváčky Lenky Dusilovej s názvom Baromantika vydalo v lete album „V hodině smrti“. Nový repertoár prídu predstaviť do Ateliéru Babylon. Večer zahrajú aj Longital.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Lenka Dusilová s Baromantikou mala pôvodne vystúpiť v októbri 2014 ale koncert z technických dôvodov museli preložiť na neskoršie. Toto je ten termín.

Lenka Dusilová a kapela Baromantika vydali koncom r. 2014 už druhý spoločný album, tentokrát na značke Supraphon. “V hodině smrti” odráža ich súčasné transformačné obdobie nastávajúce v strede života človeka, spája silné autorstvo hudobníkov v skupine. Ukážky na webe lenkad.com naznačia, do akého širokého priestoru vás Lenka s Baromantikou na slovenskom krste v Bratislave zavedú.

Hosťom budú bratislavskí Longital v novej zostave s bubeníkom/kla­víristom Mariánom Slávkom. Hudobne i osobne sú s Lenkou dlhodobo na jednej vlne. Vďaka Longital sa rozletí zážitok tohto večera aj do ďalších zákutí tela a mysle.

Vstupné:

  • Státie 8 €

Balkón voľné sedenie: 15 €

Odporúčame

film

Veľká noc v umení

V úchvatnom filme o jednej z najvýznamnejších udalostí histórie – príbehu smrti a vzkriesenia Ježiša Krista – uvidíte diela...Viac
So 23.3.2024 / Kino Nostalgia
odporúčame!
divadlo

Jekyll & Hyde

Dospelosť so sebou prináša veľkú výhodu – slobodu. Sloboda dokáže byť riadna schíza.Viac
11.3.2024 - 18.4.2024 / DPOH
odporúčame!
divadlo

Varím a verím

29.2.2024 - 28.3.2024 / GUnaGU
odporúčame!
koncert

Midi Lidi (CZ)

Alternatívny pop plný humoru a nadsázky alebo aj elektro-video-láska z Brna.Viac
So 13.4.2024 / Šafko Klub
odporúčame!