koncert

last millennials. & Horehigh

Kapely Horehigh a last millennials. vystúpia v rámci ich spoločného turné na bratislavskej lodi Pink Whale.
Táto akcia sa konala v minulosti

„Téma spoločného turné sa nesie v duchu reflektujúcom napätie v spoločnosti, ktoré všetci vnímame. Myslíme si, že kultúra je pre všetkých a od všetkých a každý má mať možnosť na sebavyjadrenie,“ spomína spevák skupiny Horehigh Richard “Rixo” Chovan.

Alt-popová skupina Horehigh sa po trojročnej pauze pripravuje na vydanie nového albumu a v rámci nového setu predstaví singel “Pračlovek”

Nová identita odrážajúca aktuálne pocity a nastavenia mysle. Nový svet, do ktorého chcú pustiť všetkých ľudí s otvoreným srdcom. Veríme, že ťa ich hudba prenesie na lepšie miesta, kde sa budeš cítiť slobodne. To všetko a ešte viac ťa čaká na koncertoch kapely Horehigh.

Kapelu aktuálne tvorí zostava - spev, Richard "Rixo" Chovan (Celeste Buckingham, Noisecut, Adam Ďurica), bicie - Marek Sasko (Trilobeat, Genius Locci, Inotaj), el.gitara - Štefan Čakvári (ten zaneprázdnený pilot veľkých lietadiel a človek s krásnym srdcom), a vokál v podaní - Miška Čakváriová (najkrajšie dievča v hre).

V minulosti zahrali viacero koncertov a festivalov, predskakovali na turné Richardovi Müllerovi, predstavili sa Rádiu FM v Demovnici, či zahrali spolu s Adamom Ďuricom v Rádiu Expres v rámci série koncertov pre zosnulého Petra “Ďuďa” Dudáka z Hexu.

last millennials. je indie rocková kapela z Bratislavy s rozpoznateľným britským zvukom založenom na chytľavých gitarových riffoch s elektronickými tanečnými prvkami. Ich texty zachytávajú náladu mileniálov v dnešnej dobe.

Singel Antisocial z ich debutového ChooseLife EP sa dokonca umiestnil na prvom mieste v ankete Demovnica_FM a okrem toho sa tešil ďalšiemu úspechu v éteri Rádia_FM.

Debutový album MonochromeRainbow balansuje medzi pocitmi bezstarostnosti a ťaživej temnoty dnešnej doby, keďže sa venuje súčasným spoločenským témam, work-life balanceu a večeroch v meste.

Vstupné: predpredaj 7€

Odporúčame

festival

Uprising 2024

30.8.2024 - 31.8.2024 / Zlaté piesky
odporúčame!
koncert

Už jsme doma (CZ) + Schmrntz

Pi 21.6.2024 / Pink Whale
odporúčame!
koncert

BJD 2024: GoGo Penguin

So 19.10.2024 / A4 Studio, Trnavská cesta 49
odporúčame!
výstava

Erik Binder - Vizuálny punk

Výstava malieb jednej z najvýraznejších osobností slovenskej výtvarnej scény porevolučného obdobia - Erika Bindera.Viac
29.5.2024 - 29.9.2024 / Galéria Nedbalka
odporúčame!