koncert
film

Kultúrne leto na hradbách

Zažite festivalový deň na Bratislavských mestských Hradbách aj v septembri. Tešiť sa môžete na DJ set, koncert slovenskej kapely, a premietanie komediálnej drámy. DJ Kinet, Terrible 2's, Chľast. Vstup voľný.
Táto akcia sa konala v minulosti

17:30 / DJ Kinet

Rado Tomek aka DJ Kinet - cez deň ekonomický novinár, večer DJ a spolumajiteľ bratislavského Nu Spirit Clubu a Baru, ktorého hudobný vkus formovali Die Grossen Zehn na rakúskej televízii a Hitpanorama na O3. Kinet má rád DJov, ktorí vedia zahrať zdravo eklektický set, v ktorom predvedú svoje znalosti hudby, starej aj novej. Na Hradbách sa predstaví svojim živým a kvalitným setom.

19:00 / Koncert Terrible 2's

Terrible 2s založili Lucia Piussi a Agnes Lovecká po rozpade Živých kvetov a vytvorili nové autorské duo. Vzápätí sa k nim pridali ďalší členovia, Ďuro Mironov a Mišo Lašán. Po roku hrania k nim vplávala basgitaristka Belinda Rašnerová. Kapela hrá obyčajné pesničky, ktoré sa nesú na beatových podkladoch Agnes, ale aj na jednoduchých klavírnych a gitarových harmóniách Lucie. Všetko to hrá do karát Luciiným textom, ktoré sa valia v štýle od hiphopu, poézie, až kamsi do sfér poviedko-pesničiek, vo veľmi citlivom živom sprievode celej kapely.

Lucia Piussi: Spev, španielka, keyboard
Agnes Lovecká: Moog, husle, vokály
Belinda Rašnerová: Basgitara, vokály
Ďuro Mironov: elektrická gitara
Mišo Lašán: Bicie

20:00 / Premietanie filmu - Chľast, Dánsko, 2020 Viac info

 

Odporúčame

výstava

Od Nílu k Dunaju. Pamiatky ríše faraónov v Bratislave.

4.10.2022 - 31.12.2022 / Archeologické múzeum SNM
odporúčame!
koncert

Jana Kirschner

Pi 9.12.2022 / Koncertná sieň Klarisky
odporúčame!
iná akcia

Urban Market 2022 (vianočná edícia) 2022

Urban Market vo svojej špeciálnej zimnej edícii zavíta v decembri do Starej tržnice. Zažite vianočnú atmosféru a podporte lokálnu...Viac
7.12.2022 - 21.12.2022 / Stará tržnica
odporúčame!
koncert

Lucie Vítková (CZ) & Adam Badí Donoval (UK)

St 30.11.2022 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!