koncert

Kraak & Smaak Live (NL)

Holandské producentské trio Kraak & Smaak prídu na Slovensko so živou kapelou, aby predviedli, ako sa robí poriadne elektro funky. V bratislavskom MMC zahrajú prierez svojou dvadsaťročnou tvorbou a predstavia aj skladby z pripravovaného albumu.
odporúčame!
14.11.2024, Št

Kraak & Smaak

Dvadsať rokov na scéne s neúnavným a energetickým funky s prvkami elektroniky. To je Kraak & Smaak z Leidenu, ktoré funguje ako trojica producentov Oscar de Jong, Mark Kneppers, Wim Plug, ktorá v rámci svojho tour príde aj v sprievode živej kapely a speváčok.

Publikum prevedú celou svojou tvorbou, ktorá je jedinečným mixom funku, soulu, disca, elektroniky. Kapela teraz pracuje na svojom šiestom štúdiovom albume, z ktorého zatiaľ zverejnila single My All, Ready For Ya. V lete si pripomenuli svoje dvadsiate výročie výberovým albumom Twenty. K tomu sa im dostali aj pocty remixového albumu Twenty: The Remixes, kde im pripravil mix Purple Disco Machine, Yuksek, Joe Goddard, Jitwam či Moods.

Koncert sa koná v rámci koncertnej série Danube Music Day.

Vstupné: predpredaj 29€ / sedenie 35€

Odporúčame

výstava

Marko Blažo - Celý človek

Monografická výstava Marka Blaža (1972 – 2021) je pokusom vložiť košaté, až holisticky komplexné dielo tohto výnimočného umelca...Viac
16.2.2024 - 19.5.2024 / Slovenská národná galéria Bratislava
od vás odporúčame!
výstava

Karol Plicka - Album k 10. výročiu Matice Slovenskej v Čadci

Výstava sa koná v rámci festivalu Mesiac fotografie 2023. Kurátor: Martin KleiblViac
2.11.2023 - 30.6.2024 / Stredoeurópsky dom fotografie
odporúčame!
film

Parazit

Čierna komédia sleduje chudobnú, ale prefíkanú štvorčlennú rodinu, ktorá sa rozhodne infiltrovať do bohatej domácnosti biznismena...Viac
18.5.2024 - 19.5.2024 / Kino Lumière
odporúčame!
festival

Jarné BJD: The Wooten Brothers, Mike Stern Band

Ut 21.5.2024 / Majestic music club
odporúčame!