koncert

K fontánam: Fero Király / Jonáš Gruska / Jozef Lupták / Boris Lenko

Z horúcich priestorov Karloveskej knižnice sa v auguste ide von: séria pop-up udalostí pri karloveských fontánach. Fero Király, Jonáš Gruska, Jozef Lupták, Boris Lenko. Vstup je voľný.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

20. augusta 20:00

inovatívny hudobník, klavirista a algo-music entuziasta Fero Király. Hornú terasu Jurigovho námestia naplní kódom algoritmickej kompozície.

24. augusta 19:00

Jonáš Gruska je zvukový entuziasta, fieldrecordista, umelec a zakladateľ vydavateľsva LOM - uskutoční na obľúbenej a takmer kultovej fontáne Rodina pri Molecovej (známej aj pod prezývkou Hríbiky) svoju site specific zvukovú udalosť. 

26. augusta 19:00

Pop-up koncert violončelistu Jozefa Luptáka a akordeonistu Borisa Lenka uzavrie sériu troch udalostí pri troch karloveských fontánach. Ich rôznorodý program, eklektický prístup k nástroju a kompozíciám rozoznie okolie Technickej fontány na rohu Novackého a Adámiho ulice.

 

Odporúčame

výstava

Laco Teren - Veterný kôň

Laco Teren sa vo veľkom štýle vracia do Danubiany, po Veľkej rybe prichádza Veterný kôň. Výstavu nazvanú podľa nového diela,...Viac
8.5.2020 - 1.11.2020 / Danubiana Meulensteen Art Museum
odporúčame!
koncert

Andreas Varady Trio feat Danny Grissett

Andreas Varady, ktorý už ako dieťa vzbudil pozornosť veľkého Quincy Jones-a, zahrá so svojou skupinou so vzácnym hudobným hosťom...Viac
Ut 22.9.2020 / design factory
odporúčame!
prednáška / diskusia

Ženy a muži

Ut 13.10.2020 / Ateliér Babylon
odporúčame!
divadlo

Starí majstri

Ne 27.9.2020 / Štúdio L+S
odporúčame!