koncert

Jungle Rot (USA) + Souls to Deny

Koncert amerických Jungle Rot, ktorí do Bratislavy prinesú trestuhodnú zmes oldschoolového thrash metalu, death metalu, crossoveru a crust punku. Supportovať im budú slovenskí death metalisti Souls to Deny.
25.06.2024, Ut
Pink Whale
19:00

Jungle Rot (USA) [USA / Wisconsin] death metal
sú známi tým, že do svojej oldschoolovej značky extrémneho metalu integrujú pomalé dupajúce melódie.
Jungle Rot sa nikdy nesnažili byť najkrvavejšou alebo najtechnickejšou kapelou v extrémnom metalovom undergrounde, ale namiesto toho sa zamerali na plynulé groovy a nákazlivo chytľavé písanie skladieb.

Souls to Deny [SK / Liptovský Mikuláš] death metal
Kapela vznikla v roku 2019, s bubeníkom a basgitaristom, ktorí majú za sebou pôsobenie v kapele DESECRATED DREAMS, v 90. rokoch patriacich k skupinám, ktoré dôrazom na melodiku a atmosférickosť budovali obzvlášť slovenskú tvár kovu smrti. Nová kapela hraje death metal, tentokrát však nestavia na nejakých silných melódiách, skôr na drvivosti a agresii. Skladateľsky vychádza z klasiky 90. rokov a siaha aj po grindcoreových a hardcoreových prvkoch, ktoré hudbe Souls to Deny dodávajú nádych groove.

Vstupné: predpredaj 22€ // na mieste 25€

Odporúčame

divadlo

Vojna a mier

Ut 25.6.2024 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
výstava

Salón výtvarníkov 2024

21.6.2024 - 15.9.2024 / Zoya Museum
od vás odporúčame!
film

Drozd v černičí

Etero, 48-ročná žena žijúca v malej dedine v Gruzínsku, nikdy nechcela manžela. Svoju slobodu si váži rovnako ako svoje koláče...Viac
Ut 25.6.2024 / Artkino Za zrkadlom
odporúčame!
koncert

Jana Kirschner & Para

Pi 28.6.2024 / Amfiteáter Pezinok
odporúčame!