koncert

Jana Kirschner

Oceňovaná speváčka a skladateľka Jana Kirschner vyráža na jarné koncertné turné po Slovensku a Česku, na ktorom naživo predstaví nielen dlho očakávaný pripravovaný album Obyčajnosti, ale aj jej najväčšie hity. A keďže je väčšina koncertov už vypredaná, rozhodla sa pridať ďalší koncert 12. apríla v Bratislave.
Táto akcia sa konala v minulosti

Speváčka a skladateľka Jana Kirschner prichádza v marci s dlho očakávaným novým albumom s názvom Obyčajnosti. Album je oslavou každodenných dní, vecí a rituálov, ktoré rozprávajú obyčajné príbehy neobyčajne pestrým hudobným jazykom. Fanúšikom predstaví album na jarnom koncertnom turné v Čechách a na Slovensku.
 
„Turné k albumu prinesie skutočne pestrý hudobný zážitok. Nielen kvôli tomu, že muzikanti a muzikantky sú z rôznych krajín, ale najmä kvôli tomu, že sme dali dokopy kapelu, v ktorej každý hrá na niekoľko nástrojov. Okrem tradičnej  zostavy budú môcť diváci počuť aj viacero netradičných nástrojov, ktoré sa na bežných popových koncertoch len tak nevidia," približuje Jana Kirschner.

Diváci budú môcť počuť banjo, írske píšťaly, klarinet, kaval, tárogató, saxofón, mandolínu, ukulele, ale aj husle, grand piano, kontrabas a bicie nástroje. Vo vyše 90-minútovom sete si môžu vychutnať nielen nový album, ale aj staré osvedčené hity.

Na koncertoch nebudú chýbať zaujímaví hostia, z ktorých Jana Kirschner zatiaľ potvrdila Štefana Šteca. Speváčka rada dáva priestor aj mladým muzikantom, takže sa určite objavia aj mladé mená.

Album Obyčajnosti vychádza 5. marca na značke Slnko Records a naživo si skladby z neho môžte vypočuť na aprílovom turné.

Vstupné: predpredaj od 40€ // 11.4. - vypredané

Odporúčame

divadlo

Noc na Broadway: The Only Helga Show

The Only Helga a jej hostia vás prevedú nocou na Broadway! Louis Band a náš showensemble budú hrať svetoznáme muzikálové melódie...Viac
18.4.2024 - 17.5.2024 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
divadlo

Revízor

St 24.4.2024 / Divadlo Astorka Korzo ´90
odporúčame!
výstava

Michalská veža: po rekonštrukcii

27.9.2023 - 30.11.2024 / Michalská veža
odporúčame!
divadlo

Vojna a mier

Ut 30.4.2024 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!