koncert

Sharpe Kick Off: Isama Zing Blurry AF Ensemble

Na úvod festivalu Sharpe pokrstíme debutový album Blurry AF od Isama Zinga, jedného z najinovatívnejších slovenských producentov.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

 

Udeje sa tak v rámci jedinečnej audiovizuálnej performance so scénografiou od Teres Bartůňková, v rámci ktorej vystúpia aj jednotliví hostia, ktorí sa na príprave albumu podieľali, medzi nimi napríklad Aid Kid, Ela Tolstová, Milan André, Táňa Pauhofová, Oliver Torr, DJ Gäp, Martin Majlo Štefánik, Johana Belišová a mnohí ďalší. Pre túto špeciálnu príležitosť vytvoria ensemble, ktorý okrem skladieb z albumu prinesie aj improvizácie na jeho motívy.

Rozmazané hranice medzi žánrami a jednotlivými skladbami sa tak stanú ešte tekutejšie, aby vás svojim prúdom uniesli do prekvapivých a odľahlých zákutí kolektívneho hudobného nevedomia. Tento zážitok rozhodne neodporúčame zmeškať!

Kick off samostatne / 12€
Kick off + SHARE festival / 35€

Odporúčame

výstava

Výstava Malý princ

Česká umelkyňa Eliška Podzimková pripravila interaktívnu výstavu, v ktorej sa originálne stvárnenie myšlienok spisovateľa Antoina...Viac
10.10.2023 - 20.12.2023 / Staromestské centrum KaV - Pistoriho palác
odporúčame!
divadlo

Konformista

Príbeh o túžbe nájsť svoje miesto v spoločnosti aj za cenu krvi.Viac
13.12.2023 - 11.1.2024 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
výstava

Long Life Project / medzinárodný študentský projekt

23.11.2023 - 28.1.2024 / Galéria dizajnu Satelit
odporúčame!
film

Disco Boy

Po náročnej ceste naprieč Európou sa Alexej dostane do Paríža a vstúpi do francúzskej cudzineckej légie - elitnej, výberovej...Viac
Po 11.12.2023 / Kino Film Europe
odporúčame!