koncert

Gonsofus, Helado Infinito, Abnorman & friends

Transkontinentálne hudobné stretnutie na chrbte veľryby. Veľký letný koncert Gonsofus, Helado Infinito, Abnorman & friends.
Táto akcia sa konala v minulosti

Medzinárodný hudobný projekt Gonsofus je výsledkom spolupráce dvojice Sasha Mamaev a Gábor Tokár. Veľa hudobných a kultúrnych vplyvov a jazykov splýva do ich štýlu, ktorý spája žánre ako reggae, dub, hip-hop a elektroniku.

Skupina je známa pre unikátne, veľmi energické a živé koncerty, na ktorých iba oni dvaja ovládajú cele mnozstvo hudobných nástrojov a prostredníctvom live-loopovania vytvárajú neuveriteľnú show so zvukom celého orchestra. Naživo a na mieste. Od roku 2014 Gonsofus odohrali viac ako 400 koncertov v 19 krajinách.

---

Loreta Neira Ocampo z Chile a Victor Borgert z Argentíny tvoria duo Helado Infinito, ktoré je mixom popu, folku, hip-hopu a elektroniky.

Ich dva albumy „Canciones Dispersas“ (2017) a „El Movimiento del Error“ (2019) boli plne zložené, nahrané, zmiešané a masterované členmi kapely s viacerými spoluprácami ich priateľov po celom svete, vďaka čomu je tento spôsob práce podpis na ich hudbe.

Helado Infinito vystupovali vo viac ako 25 rôznych krajinách.

Teraz sa konečne po takmer roku v Čile vracajú do Európy, kde odohrajú sériu koncertov a kde plánujú dokončiť svoj tretí album

---

Abnorman je reggae selector z Respect Vibration Sound, ktorý aktívne pracuje na vlastnej tvorbe v projekte Bluefields Rockers a má vlastnú rádiovú reláciu Salute na newmodelradio.sk.

---

Vstup: 10€ na mieste

 

Odporúčame

výstava

Umenie interakcie

Dokáže umenie rozpohybovať celé naše telo a myseľ? Výstava "Umenie interakcie" sa zameriava na možnosti aktívneho zapojenia...Viac
14.5.2026 - 18.10.2026 / GMB - Pálffyho palác
odporúčame!
výstava

Alojz Klimo - Lolo

1.4.2026 - 14.6.2026 / Danubiana Meulensteen Art Museum
odporúčame!
party

Explicit

Pi 29.5.2026 / WAX2
odporúčame!
literárna akcia

Don’t Worry, I’m Fine

Fotografka Maryna Syrovatka predstaví svoju debutovú fotoknihu "Don’t Worry, I’m Fine" (2025), ktorá vznikla z dlhodobého...Viac
St 27.5.2026 / Goetheho inštitút
odporúčame!