koncert

FVLCRVM AV show + Kewu

Slovenský producent FVLCRVM sa po návrate z turné po Česku, Maďarsku a Chorvátsku už nevie dočkať bratislavskej premiéry svojej novej audiovizuálnej show. Doma aj v zahraničí oceňovaný producent FVLCRVM sa predstaví v Bratislave s hybridným live setom a špeciálnou audiovizuálnou show. V Novej Cvernovke odohrá svoje najnovšie hity prepletené rave-y remixami a klubovými editmi v nepretržitom energickom sete. 
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Hudobná show na hrane medzi hyperpopom a okrajovými klubovými žánrami, podporená špeciálnou polopriehľadnou projekciou, vytvára ilúziu hologramu a divákovi nedá ani na moment vydýchnuť. Vizuál nesie dystopické motívy s futuristickými prvkami abstraktných používateľských rozhraní dokonale synchronizovaných so skladbami.

“Na tejto show sme pracovali takmer rok. Bola to drina, krv a pot, ale myslím, že ten finálny výsledok stojí za to!” komentuje FVLCRVM, ktorý je aj sám autorom vizuálov. Scénu navrhol a o svetelné efekty sa stará svetelný dizajnér Jozef Čabo, ktorý pravidelne spolupracuje s najväčšími festivalmi či alternatívnymi divadlami u nás aj v zahraničí. “Od prvého vystúpenia cítim, že ide o niečo špeciálne a mám dojem, že rovnako to vnímali aj moji fans v Prahe, Brne, Záhrebe a Budapešti,” dodáva FVLCRVM.

Večer otvorí mladý český producent, spevák a rapper Matěj Dvořák pôsobiaci pod umeleckým menom BoLs/sLob. Radio Wave o ňom píše: “Autentická nálož originálneho žánrového mixu robí z BoLs/sLoB jednu z najnadanejších osobností českej elektronickej scény.” 

O afterparty sa postará Kewu z Prahy, vyhľadávané DJ meno naprieč kultúrnou sférou. Kewu je člen tvrdého jadra Addict crew, je tiež zodpovedný za dramaturgiu ich ultimátnych rave parties. 

Kewu už dlhé roky čerpá z čerstvých klubových zvukov - či už ide o živelné rytmy Latinskej Ameriky, tribálny pulz južnej Afriky, výber z nadčasového popu, rapu a R’n’B alebo novinky z ostrovného klubového undergroundu.

Vstupné 10- 14€

Odporúčame

divadlo

Carmina Burana

Scénická kantáta Carmina Burana nemeckého skladateľa Carla Orffa patrí k najslávnejším hudobným dielam.Viac
3.4.2024 - 5.4.2024 / Slovenské národné divadlo - Balet
odporúčame!
kurz / workshop

V stýle šesťdesiatch rokov (rodinný program)

So 16.3.2024 / Apponyiho palác MMB
odporúčame!
koncert

Piazzolla v Moyzeske & Slovak Nuevo Quinteto

Slovak Nuevo Quinteto sú piati známi slovenskí umelci, ktorí sa rozhodli venovať dielam majstra Astora Piazzollu, ktorý vo...Viac
So 9.3.2024 / Moyzesova sieň
odporúčame!
trh / gastro

Vegánske hody 2024

Ne 17.3.2024 / Stará tržnica
odporúčame!