koncert

Funny Fellows - zrušené

Swingová hudba, humor a zábava na vianočných trhoch s Funny Fellows!
Táto akcia sa konala v minulosti

Funny Fellows je hudobno humorné soaire v štýle 20. - 30. rokov minulého storočia. Obdobie swingovej hudby a neutíchajúcej dixielandovej nálady noblesne inšpiruje autorov v Prešporku, ale aj interprétov v súčastnej Bratislave. Preto cenami a úspechmi ozdobená najveselšia hudobná zostava Funny Fellows, si pre .klub pod lampou pripravila špecialny program, ktorý bude prehliadkou najlepších a naúspešnejších hudobných gagov, skečov a virtuóznej hry na originálnych dobových hudobných nástrojoch.

Gentlemani na javisku nepôsobia iba nostalgicky, ale niekedy až bláznivo detsky. Muži sú večné deti, a muži s hudobnými nástrojami sú príťažlivo šarmantní, veď šarm je najlepšia farba na sivé vlasy. Naproti tomu, múdra žena nehľadá sivé vlasy. To, že ich má, sa dozvie od svojej priateľky.

Áno závisť je tieň. ktorý vrhá úspech a preto si vás dovolíme pozvať na úspešný a nevšedný európsky program zostavený aj zo skladieb anglických, francúzkych, nemeckých, maďarských,poľských, fínskych, českých a slovenských. Nebudú chýbať autori ako: Ellington, Gershwin, Armstrong, Porter, Berlin, Dusík, Válka, Elbert a podobne. Rytmus sme zoradili do pestrej mozajky tancov, ako swing, charleston, fox, tango, rumba, cha-cha, jive a blues.

Účinkujú : Roman Féder, Milan Ruček, Marek Berky, Pali Ivičič, Daniel Valášek

Predstavenie je aj v anglickom jazyku, ale už len trochu. Objavia sa aj fragmenty ostatných jazykov Európy a hudba je predsa univerzálny jazyk ľudstva.

Fb event

--------

Vstup: 10€

Odporúčame

prednáška / diskusia

1000 rokov histórie

21.4.2020 - 10.11.2020 / Múzeum dejín mesta - Stará radnica
odporúčame!
cestovanie

Cestovateľské kino: Kuba

Ut 21.7.2020 / Dunaj˜
odporúčame!
party

Gopnik Party

So 28.3.2020 / Majestic music club
odporúčame!
party

Update / Sammy Virji

Št 9.4.2020 / Dunaj˜
odporúčame!