koncert
party

Fallgrapp

Rádio_FM vás srdečne pozýva do Novej Cvernovky na živý koncert Fallgrapp.Nenechajte si ujsť tento jedinečný hudobný zážitok. Po koncerte sa môžete tešiť aj na afterpárty, na ktorej zahrajú Blame Your Genes (DJ set), Matwe a Bali G.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Fallgrapp je slovenské hudobné zoskupenie podmanivo spájajúce elektroniku s akustickými nástrojmi, sláčikovým triom a ženským vokálom. Žánrovo sa pohybuje na pomedzí štýlov ako organická elektronika, downtempo, trip hop a alternatívny pop. 

Na hudobnej scéne sa objavila v roku 2013 ako projekt muzikanta a producenta Jureša Líšku, ktorý sa behom niekoľkých rokov vyprofiloval do aktuálnej 9-člennej zostavy. Zaujímavo vrstvené aranžmány, netradičný prístup k slovenským textom, mimoriadny dôraz na vizuál, zaujímavé spolupráce a nezameniteľná atmosféra na koncertoch sú kombináciou, ktorá kapelu zaraďuje medzi najpozoruhodnejšie slovenské projekty. 

 Line up:

Fallgrapp (live)

Support DJs:

Blame Your Genes (DJ set)
Matwe
Bali G

 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Fallgrapp. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

koncert

Kataklysm / Soilwork / Wilderun

Svoje sily spojili na pripravovanom európskom turné kanadskí deatheri Kataklysm a švédski melodic groove metalisti Soilwork. Obe...Viac
Ne 16.4.2023 / Majestic music club
odporúčame!
iná akcia

Henry Rollins: Good To See You 2023

So 4.2.2023 / Majestic music club
odporúčame!
divadlo

The Cotton Club

16.2.2023 - 31.3.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
koncert

IAMX (GB)

Ut 26.9.2023 / Majestic music club
odporúčame!