koncert

ERØ & NØIR

Budete môcť zažiť jedinečný zážitok so všetkými členmi zoskupenia ERØ (Erik Žigmund - gitara a spev, Mirka Čonková - husle a cajon, Oliver Kucharovič - basgitara) vrátane Dominiky Malenovskej a ďalšími tanečníčkami z NØIR Dance Company.

 

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Erik Žigmund alias ERØ je spevák, gitarista a songwriter pochádzajúci z Trenčína. Svoje gitarové zručnosti nadobudol na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. V jeho tvorbe spája prvky viacerých žánrov ale predovšetkým soul, jazz, r’n’b alebo folk. Na cajone ho doprevádza Mirka Čonková.

V hudbe sa inšpiroval viacerými uznávanými umelcami ako napríklad Amy Winehouse, Jorja Smith, Stevie Wonder, Beatles, Radiohead alebo Jaro Filip. Na konte má spolupráce s umelcami - Nora Ibsenová, Juliána Hamranová, Oliver Kucharovič, Michal Cálik a ďalší.

ERØvi sa podarilo získať prvé miesto na Demovnici rádia FM a Cenu za muzikálny výkon v súťaži Nové tváre slovenského jazzu. V roku 2019 bol účastníkom na festivale TAKT v Novom Sade (Srbsko).

Vydal 3 single – Naspäť tam, Bez slov, Silence. V júli 2021 pokrstil svoj debutový album s názvom Utópia, ktorý obsahuje 12 skladieb a 5.apríla 2023 pokrstí svoj druhý album Child. ERØ tento rok vystúpil aj na festivale Pohoda.

Erik Žigmund a Štúdio 12 Vás pozývajú na koncert, na ktorom zaznejú skladby z druhého ERØvho albumu Child ale aj z prvého albumu Utópia.

 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor L K L Production. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

Pozsony Dance Club

Bratislava, Preßburg, Pozsony. Mesto, ktoré začína stále odznova, ale minulosť ho aj tak znovu dobehne. Osudy a príbehy hostí...Viac
17.4.2024 - 27.6.2024 / DPOH
odporúčame!
výstava

Ján Triaška - Double Trouble

21.2.2024 - 28.4.2024 / Zoya Museum
odporúčame!
výstava

Marko Blažo - Celý človek

Monografická výstava Marka Blaža (1972 – 2021) je pokusom vložiť košaté, až holisticky komplexné dielo tohto výnimočného umelca...Viac
16.2.2024 - 19.5.2024 / Slovenská národná galéria Bratislava
od vás odporúčame!
film

Emília

Mysleli ste, že o nej viete všetko... Významná slovenská filmová, televízna a divadelná herečka Emília Vášáryová pohľadom...Viac
Ne 21.4.2024 / Kino Lumière
odporúčame!