koncert

ERØ

Spevák, gitarista a songwriter ERØ pokrstí svoj nový album Child. V rámci krstu albumu vystúpi aj jazzový basgitarista Oliver Kucharovič, trumpetista Michal Cálik a po krste albumu sa môžete tešiť na DJ set DJa Vesnu.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Erik Žigmund alias ERØ je spevák, gitarista a songwriter pochádzajúci z Trenčína. Svoje gitarové zručnosti nadobudol na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. V jeho tvorbe spája prvky viacerých žánrov ale predovšetkým soul, jazz, r’n’b alebo folk. Na cajone ho doprevádza Mirka Čonková.

V hudbe sa inšpiroval viacerými uznávanými umelcami ako napríklad Amy Winehouse, Jorja Smith, Stevie Wonder, Beatles, Radiohead alebo Jaro Filip. Na konte má spolupráce s umelcami - Nora Ibsenová, Juliána Hamranová, Oliver Kucharovič, Michal Cálik a ďalší.

ERØvi sa podarilo získať prvé miesto na Demovnici rádia FM a Cenu za muzikálny výkon v súťaži Nové tváre slovenského jazzu. V roku 2019 bol účastníkom na festivale TAKT v Novom Sade (Srbsko).

Vydal 3 single – Naspäť tam, Bez slov, Silence. V júli 2021 pokrstil svoj debutový album s názvom Utópia, ktorý obsahuje 12 skladieb a 5.apríla 2023 pokrstí svoj druhý album Child. ERØ tento rok vystúpi aj na festivale Pohoda.

Hostia:
Oliver Kucharovič - basgitarista 
Michal Cálik - trumpetista
DJ Vesnu

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor L K L Production. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

koncert

Emma Ruth Rundle (USA)

Po Sun Kil Moon a The Soft Moon prináša koncertná séria Nu Sound of koncert americkej hudobníčky Emmy Ruth Rundle, ktorej hudobné...Viac
So 29.7.2023 / Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca
odporúčame!
koncert

Peter Nagy

Ut 18.7.2023 / Šimák Zámok Pezinok
odporúčame!
letný festival

Pohoda 2023

Pohoda sa bude konať druhý júlový víkend. Najlepší slovenský festival opäť ponúka výnimočne kvalitnú hudobnú dramaturgiu, nebudú...Viac
6.7.2023 - 8.7.2023 / letisko Trenčín
odporúčame!
letný festival

Sound Garden Festival 2023

10.6.2023 - 10.6.2023 / Galéria P.M. Bohúňa, Liptovský Mikuláš
odporúčame!