koncert

Dizzee Rascal (UK) - koncert je zrušený

Dizzee Rascal, legenda britského rapu a krstný otec grimeu, sa opäť vracia do Bratislavy. Už 6. apríla 2025 vystúpi v Novej Cvernovke v rámci európskeho turné We Want Bass Tour.
Táto akcia sa konala v minulosti

V roku 2003 Dizzee Rascal vydal svoj debutový album Boy in da Corner, ktorým pomohol definovať zvuk UK rapu na takmer dve desaťročia. Jeho hudba, čiastočne vychádzajúca z elektronickej klubovej scény, dokázala spojiť ľudí z rôznych alternatívnych subkultúr. Práve preto sa Dizzee dokázal presadiť aj na mainstreamovej úrovni, odkiaľ ho mnohí dodnes poznajú vďaka hitom ako "Bonkers" či "Dance wiv Me".

Po minuloročnom vystúpení na festivale Uprising ho budete môcť zažiť v intímnej atmosfére klubu, kde vynikne jeho tvrdá energia a lyrická hravosť.

Vstupné: predpredaj 33€

Odporúčame

festival

Festival Permakultúra v meste

11.4.2026 - 11.4.2026 / Nová tržnica
odporúčame!
film

Potopa

Film rozpráva príbeh z Československa z roku 1980. Mara má 15 rokov a túži sa stať pilotkou a opustiť dedinský život. Jej otec...Viac
Kino Kultúrka Stupava / Kino Mier Modra
odporúčame!
divadlo

Akcia B - rozprávanie o mlčaní

Je len málo tak intenzívne sa objavujúcich citátov, ktoré určovali mnohé z postojov ľudí po všetkých apokalypsách 20. storočia,...Viac
9.4.2026 - 26.5.2026 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
iná akcia

Magicshow - kúzelnícke vystúpenie pre deti

So 18.4.2026 / Galéria Nedbalka
KIDSTOWN odporúčame!