koncert

Dizzee Rascal (UK) - koncert je zrušený

Dizzee Rascal, legenda britského rapu a krstný otec grimeu, sa opäť vracia do Bratislavy. Už 6. apríla 2025 vystúpi v Novej Cvernovke v rámci európskeho turné We Want Bass Tour.
Táto akcia sa konala v minulosti

V roku 2003 Dizzee Rascal vydal svoj debutový album Boy in da Corner, ktorým pomohol definovať zvuk UK rapu na takmer dve desaťročia. Jeho hudba, čiastočne vychádzajúca z elektronickej klubovej scény, dokázala spojiť ľudí z rôznych alternatívnych subkultúr. Práve preto sa Dizzee dokázal presadiť aj na mainstreamovej úrovni, odkiaľ ho mnohí dodnes poznajú vďaka hitom ako "Bonkers" či "Dance wiv Me".

Po minuloročnom vystúpení na festivale Uprising ho budete môcť zažiť v intímnej atmosfére klubu, kde vynikne jeho tvrdá energia a lyrická hravosť.

Vstupné: predpredaj 33€

Odporúčame

iná akcia

Hranica, ktorá rozpráva

So 28.2.2026 / Hrad Devín MMB - Národná kultúrna pamiatka
KIDSTOWN odporúčame!
koncert

Flore Laurentienne (CAN) + Božské Soaré

Št 9.4.2026 / Nová Cvernovka
odporúčame!
divadlo

Nox et solitudo

18.3.2026 - 19.3.2026 / Divadlo Malá scéna STU
odporúčame!
kurz / workshop

Workshop s Paľom Čejkom a Tomášom Klepochom: Rýpanie grafiky

St 25.3.2026 / GMB - Pálffyho palác
odporúčame!