koncert

Bulp & Isama Zing

Pulzujúci, podmanivý a oslobodzujúci, taký bude večer venovaný dvom výnimočným slovenským hudobným producentom.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Bulp je alter ego Sama Štefanca, mladého producenta elektronickej hudby. V hudbe organicky prepája rôznorodé zvuky a hudobné nástroje s dôrazom na silnú melódiu. Jeho zvuk je ovplyvnený tvorbou Mount Kimbie, Moderat či Bonobo.

Bulp sa predstavil vo viacerých európskych krajinách, mimo iného na festivaloch Eurosonic (NL), Pohoda festival, Colours of Ostrava (CZ), alebo Tallinn (EE) Liverpool Sound City (UK) a mnohé ďalšie. Predskakoval top tier umelcom ako Jungle, Kiasmos, či HVOB. Je tiež držiteľom ocenenia Objav roka na Radio_Head Awards 2015 a Album roka – Elektronická hudba na Radio_Head Awards 2017.

V Klube za Zrkadlom predstaví energický DJ set, ktorý je živelnou kombináciou zvukov break beatu, leftfield techna a UK bass, s prepojením na najrôznejšie kultúrne vplyvy. 

Isama Zing je producent pendlujúci medzi Bratislavou a Prahou, DJ, člen kolektívu Mäss a platformy SHAPE. V pätnástich rokoch ho uchvátila kombinácia violončela, spevu a elektroniky. Neskôr ho nadchlo experimentovanie inšpirované zvukom labelu Warp a producentskou scénou devädesiatych rokov, aby napokon na svojej umeleckej ceste dorazil na križovatku medzi dekonštruovanou klubovou hudbou a experimentálnou popovou produkciou.

Pod nickom Isama Zing sa skrýva Jonatán Pastirčák, známy aj ako spolupracovník Katarzie, štúdiový producent a skladateľ filmovej hudby (V síti, Čiary, Špina atď.) a zároveň víťaz Českého leva 2023. Ako Isama Zing vydal v roku 2017 debutové eponymné EP, debutový album Blurry AF vyšiel 22. novembra 2021. 

Vstupné: predpredaj 8€

Odporúčame

festival

Dračie dni 2024

Bratislavský hrad / Smolenický zámok a okolie
odporúčame!
koncert

Kontravoid (USA) + support: Sofia Nøt, Saint Mark, Fantomass

Kontravoid je v súčasnosti veľmi výrazné meno na darkwave/synthwave/EBM scéne. 1. marca vydáva nový album Detachment, s ktorým...Viac
Ut 30.4.2024 / Fuga
odporúčame!
koncert

La Fanfarria del Capitán (ARG)

Argentínska formácia La Fanfarria del Capitán zavíta s posledným albumom El Cantomanto v posledný júlový deň na palubu lode Pink...Viac
Ne 30.6.2024 / Pink Whale
odporúčame!
koncert

Kraak & Smaak Live (NL)

Holandské producentské trio Kraak & Smaak prídu na Slovensko so živou kapelou, aby predviedli, ako sa robí poriadne elektro...Viac
Št 14.11.2024 / Majestic music club
odporúčame!