koncert
party

badfocus (CZ) + oiee (HU) + Bulp

Piatok 25/3 sa môžete tešiť na večer kvalitných elektronických liveactov z troch rôznych krajín. Český badfocus, maďarský oiee a slovenský Bulp vás prevedú svojou rozmanitou súčasnou produkciou.
Táto akcia sa konala v minulosti

Lineup:
20:30 oiee
21:30 badfocus
22:30 Bulp

Za menom badfocus stojí pražský producent, skladateľ a multiinštrumentalista Prokop Korb. Jeho hudba predstavuje zvukovo bohatý, intímny zážitok a snahu neustále rozširovať svoj vlastný hudobný jazyk.

oiee je elektronický sólový projekt, za ktorým stojí Bence Kocsis, známe meno maďarskej undergroundovej hudobnej scény. Producent, skladateľ, organizátor, multimediálny umelec, hostiteľ živého improvizovanej série eventov elektronickej hudby WOPO- WOPO' a popredný spevák kapiel Saverne a Window.

Bulp je alter ego Sama Štefanca, mladého producenta elektronickej hudby, ktorého tvorba predstavuje zmes dynamických rytmov a melodických liniek s dôrazom na pútavú atmosféru. Predstaví svoju sólovú live show s vizuálmi od Slavomíra Filína. Vo svojich trackoch rganicky prepája súčasnú tanečnú hudbu s filmovo znejúcimi plochami. 

Odporúčame

divadlo

Cirkul'art: festival nového cirkusu 2023

Divadlo, cirkus, pouličné umenie. Festival nového cirkusu Cirkul'art je medzinárodnou prehliadkou kreatívnych a žánrovo pestrých...Viac
26.5.2023 - 28.5.2023 / Kaštieľsky park, Stupava
odporúčame!
iná akcia

SaShE v Tržnici

22.3.2023 - 24.3.2023 / Stará tržnica
odporúčame!
party

Faya Starters

So 11.2.2023 / Teleport
od vás odporúčame!
koncert

Modus Vivendi - Katarína Máliková

St 15.2.2023 / Staromestské centrum KaV - Zichyho palác
odporúčame!