koncert
party

badfocus (CZ) + oiee (HU) + Bulp

Piatok 25/3 sa môžete tešiť na večer kvalitných elektronických liveactov z troch rôznych krajín. Český badfocus, maďarský oiee a slovenský Bulp vás prevedú svojou rozmanitou súčasnou produkciou.
Táto akcia sa konala v minulosti

Lineup:
20:30 oiee
21:30 badfocus
22:30 Bulp

Za menom badfocus stojí pražský producent, skladateľ a multiinštrumentalista Prokop Korb. Jeho hudba predstavuje zvukovo bohatý, intímny zážitok a snahu neustále rozširovať svoj vlastný hudobný jazyk.

oiee je elektronický sólový projekt, za ktorým stojí Bence Kocsis, známe meno maďarskej undergroundovej hudobnej scény. Producent, skladateľ, organizátor, multimediálny umelec, hostiteľ živého improvizovanej série eventov elektronickej hudby WOPO- WOPO' a popredný spevák kapiel Saverne a Window.

Bulp je alter ego Sama Štefanca, mladého producenta elektronickej hudby, ktorého tvorba predstavuje zmes dynamických rytmov a melodických liniek s dôrazom na pútavú atmosféru. Predstaví svoju sólovú live show s vizuálmi od Slavomíra Filína. Vo svojich trackoch rganicky prepája súčasnú tanečnú hudbu s filmovo znejúcimi plochami. 

Odporúčame

iná akcia

Múzeum Janka Jesenského dočasne otvorené

7.7.2022 - 26.8.2022 / Múzeum Janka Jesenského
odporúčame!
koncert

Viva Musica! Laurie Anderson: Amelia

Ne 11.9.2022 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
odporúčame!
festival

Divadelná Nitra 2022

Divadelná Nitra už viac ako tri desaťročia reflektuje svet okolo nás. 31. ročník sa uskutoční koncom septembra.Viac
23.9.2022 - 28.9.2022 / Nitra
odporúčame!
koncert

Koncerty pri Propelleri 2022

Milovníci skôr alternatívnej hudby si prídu na svoje pri Propelleri na Rázusovom nábreží v bratislavskom Starom Meste, kde bude...Viac
Št 18.8.2022 / Propeller, Rázusovo nábrežie
odporúčame!