koncert

Bad Karma Boy

Zrejú do hudobnej krásy! Kapela Bad Karma Boy nás zhypnotizuje k intenzívnym koncertným zážitkom, ktoré sa budú niesť na vlnách psychadelického popu, indie-soulu a elektroniky. Vychutnajte si jej najnovší album Prekrásny nový svet a vystavajte si s priateľmi klubovú utópiu! O support sa postarajú Walter Schnitzelsson DJs a Multipla Selectors.

Táto akcia sa konala v minulosti


Bad Karma Boy
je kapela, ktorá na scénu prináša pôsobivý psychedelický pop a indie-soul, pričom s posledným albumom Prekrásny nový svet sa posúva bližšie k elektronike. Kapela, ktorú tvoria Juraj Marikovič, Adela Tihláriková, Roman Lauko a Alan Prekop, svoj posledný album vydala na konci minulého roka. Vďaka posunu v hudbe aj speve si vyslúžila pozitívne reakcie. Bad Karma Boy sa na slovenskej alternatívnej scéne uchytila pred pár rokmi a do éteru ešte vypustila albumy Bad Karma Boy a druhý Údolia a kopce. 

Walter Schnitzelsson DJs
sú členovia úspešnej indie a rock’n’rollovej kapely z Bratislavy, ktorí nám prinesú výber toho, čo sami radi počúvajú. Kapela Walter Schnitzelsson oslovila už svojim EP Mother, po ktorom nasledoval debutovým album Fever. Trio Jozef Rezník, Jakub Joštiak a Miroslav Michale, ktoré je ovplyvnené starým dobrým rock’n’rollom, bluesom, klasickým punkom, ale aj súčasnou indie scénou, stavia svoj zvuk na chytľavých gitarových riffoch, výrazných spevových linkách a údernej rytmickej sekcii. 

Multipla Selectors 
to je Matej Ruman (Billy Barman) a Andreas Imrich (TALKSHOW). Nekompromisné hity indie scény vám budú podávať až do skorých ranných hodín.

----------

Vstup: 7€

 

Odporúčame

divadlo

Meno

Po 24.8.2020 / Štúdio L+S
odporúčame!
cestovanie

Cestovateľské kino: Portugalsko

Ut 8.12.2020 / Dunaj˜
odporúčame!
film

Hovory s TGM

Je to film o Masarykovi a Karlovi Čapkovi, dvoch mimoriadnych mužoch, najlepších z tých, akí kedy v Československu žili.Viac
St 29.7.2020 / Historická radnica Modra
odporúčame!
film

Zažiť to znovu

Poučná a zábavná love story rozpráva o tom, čo by sa mohlo stať, keby sme mohli zopakovať tie najkrajšie okamihy. Je to potrebné...Viac
Letné kino Istracentrum / Kino Lumière
odporúčame!