koncert

Bad Karma Boy

Zrejú do hudobnej krásy! Kapela Bad Karma Boy nás zhypnotizuje k intenzívnym koncertným zážitkom, ktoré sa budú niesť na vlnách psychadelického popu, indie-soulu a elektroniky. Vychutnajte si jej najnovší album Prekrásny nový svet a vystavajte si s priateľmi klubovú utópiu! O support sa postarajú Walter Schnitzelsson DJs a Multipla Selectors.

Táto akcia sa konala v minulosti


Bad Karma Boy
je kapela, ktorá na scénu prináša pôsobivý psychedelický pop a indie-soul, pričom s posledným albumom Prekrásny nový svet sa posúva bližšie k elektronike. Kapela, ktorú tvoria Juraj Marikovič, Adela Tihláriková, Roman Lauko a Alan Prekop, svoj posledný album vydala na konci minulého roka. Vďaka posunu v hudbe aj speve si vyslúžila pozitívne reakcie. Bad Karma Boy sa na slovenskej alternatívnej scéne uchytila pred pár rokmi a do éteru ešte vypustila albumy Bad Karma Boy a druhý Údolia a kopce. 

Walter Schnitzelsson DJs
sú členovia úspešnej indie a rock’n’rollovej kapely z Bratislavy, ktorí nám prinesú výber toho, čo sami radi počúvajú. Kapela Walter Schnitzelsson oslovila už svojim EP Mother, po ktorom nasledoval debutovým album Fever. Trio Jozef Rezník, Jakub Joštiak a Miroslav Michale, ktoré je ovplyvnené starým dobrým rock’n’rollom, bluesom, klasickým punkom, ale aj súčasnou indie scénou, stavia svoj zvuk na chytľavých gitarových riffoch, výrazných spevových linkách a údernej rytmickej sekcii. 

Multipla Selectors 
to je Matej Ruman (Billy Barman) a Andreas Imrich (TALKSHOW). Nekompromisné hity indie scény vám budú podávať až do skorých ranných hodín.

----------

Vstup: 7€

 

Odporúčame

vážna hudba

Stará Hudba 19

Pravidelný cyklus koncertov vážnej hudby v Pálffyho paláci pokračuje. Užite si Vianoce s Musicou Aeternou.Viac
Ne 15.12.2019 / Pálffyho palác
odporúčame!
divadlo

Las Vegas Varieté

Bizarná a zábavná noc, na ktorú zaručene nezabudnete! Zvodný, jemne zvrhlý a veľkolepý revuálny zážitok. Humor, očarujúce...Viac
So 25.1.2020 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
standup / talkshow

Bratislavský Kaviár / február 2020

Št 6.2.2020 / Dunaj˜
odporúčame!
výstava

Anna Daučíková. Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations

Samostatná výstava Anny Daučíkovej nadväzuje na vydanie jej prvej monografickej publikácie. Zo sklárky, šperkárky a maliarky sa...Viac
6.12.2019 - 29.3.2020 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!