koncert

Aurora (NO)

Nórska speváčka Aurora zverejnila nový singel Cure For Me. Vo februári ho mala predstaviť naživo aj fanúšikom v Bratislave, koncert sa preložil na jún. vstupenky ostávajú v platnosti. Koncert bude v A4 Studio na Trnavskej ceste 39. (Nepomýliť s klubom A4 na Karpatskej/Šancovej)

odporúčame!
25.06.2022, So
A4 STUDIO, Trnavská cesta 39
19:00

Nórska pesničkárka Aurora sa vracia na scénu s novým singlom Cure For Me. V piesni, ktorú napísala počas svojho pobytu v Austrálii sa mladá speváčka zaoberá oslobodením sa z pocitov hanby a odmietnutím tých, ktorí ju spochybňujú. „Nikto by vás nemal presviedčať, že nie ste dosť dobrí kvôli tomu, ako vyzeráte, ako sa správate, čomu veríte alebo koho milujete. Mali by sme mať možnosť byť ľudskí. A nepotrebujeme sa z toho liečiť,“ hovorí k skladbe samotná Aurora. Speváčka sa v spolupráci s Fill In Productions zhostila tiež úlohy režisérky oficiálneho videoklipu k skladbe, ktorý si môžete pozrieť tu. 

Aurora vošla na scénu v roku 2015 so svojím debutovým EP Running With The Wolves. Medzinárodný úspech jej priniesla skladba Runaway, ktorú v obkolesení prírody svojho rodného Nórska napísala už ako dvanásťročná. Asi nikoho teda neprekvapí, že Aurora je naozaj multitalentovanou osobnosťou – speváčkou, skladateľkou aj producentkou.  Na Spotify jej tvorbu počúva viac ako 20  milliónov poslucháčov mesačne a na celom svete sa predalo vyše milióna jej albumov.  Štúdiové albumy má pritom zatiaľ na konte dva, a to All My Demons Greeting Me As a Friends (2016) a A Different Kind of Human (Step 2) z 2019. 

Na Slovensku sa predstavila už v minulosti, a to na festivale Grape v roku 2017.

Vstupenky na 30€

Odporúčame

film

Drive My Car

Film je adaptáciou poviedky Harukiho Murakamiho. Júsuke Kafuku je slávny divadelný herec a režisér, ktorý sa vyžíva v riadení...Viac
Pi 1.7.2022 / Kino Lumière
odporúčame!
prednáška / diskusia

Život Janka a Anny Jesenských v Bratislave (kurátorský výklad)

Št 7.7.2022 / Múzeum Janka Jesenského
odporúčame!
prednáška / diskusia

SAVinci: Prežije ľudstvo rok 2222?

St 29.6.2022 / Tyršák
odporúčame!
film

Služobníci

Po 8.8.2022 / T3 - kultúrny prostriedok
odporúčame!