koncert

Agnostic Front (USA)

Koncert americkej crossover trash kapely Agnostic Front v Randal clube. Spolu s nimi vystúpi Me Against All.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Agnostic Front

Hlasnejšie, nekompromisnejšie a tvrdšie! Už tridsaťpäť rokov je ambasádorom newyorskej hardcorovej scény skupina Agnostic Front. Vedená dvoma celoživotnými priateľmi – Rogerom Miretom a Vinniem Stigmom. Začínali na pôdoryse kapiel ako Fugazi, Minor Threat, Black Flag, Dead Boys a rýchlo sa stali razantnou odpoveďou punk rockovej idey. Ich myšlienky, názory a posolstvá sú silno prepojené so starým New Yorkom. Nie s tým turistickým, ale s tým, kde priateľstvo a česť vám pomohli prežiť ťažké životné situácie. Prostitútky, narkomani, bitkári, povaľači – každý z týchto stroskotancov niesol príbeh, ktorý písal sám život. Agnostic Front sa chceli vymaniť z tohto bludného kruhu. Vybudovali si okolo seba crew, ktorú rozšírili po celom svete. New York sa stal hipsterským rajom, ale jeho pravú dušu zosobňujú ľudia z okolia Agnostic Front.

Koncertné vystúpenia Agnostic Front pripomínajú tak trochu gladiátorské zápasy. Pot sa mieša s krvou a baganže sa zrážajú s teniskami, ale v tejto priateľskej aréne sú všetci víťazmi. Metalisti, pankáči a hardcoristi tam spievajú chorály s jasnou správou: „For my family for my friends For those that we've lost I sing.“ Agnostic Front si tento rok pripomínajú tridsiate piate výročie od vydania debutového albumu Victim In Pain. Pri tejto príležitosti vznikol dokumentárny film The Godfathers of Hardcore mapujúci ich kariéru.

Premiéru bude mať 13. júla a o mesiac na to sa 13. augusta predstavia v rámci svetového turné v bratislavskom Randal Clube. Tam už niekoľkokrát predviedli, že ich živá energia je takmer nevyčerpateľná. A práve na tomto koncerte si budete môcť zakúpiť aj exkluzívnu LP reedíciu výročného albumu Victim In Pain.„Sme nesmierne vzrušení, že sa vyberáme na cesty s naším prvým albumom. Je ťažké uveriť, že aj o toľko rokov neskôr, máme toľko vášnivých nasledovateľov po celom svete,“ napísal na sociálnej sieti spevák Roger s dodatkom, že sa vidia s mosh pite! Na jednom pódiu sa s nimi predstaví aj bratislavská päťčlenná formácia Me Against All, ktorá prepája rock and roll a hardcore v jeden celok. Už je to rok, čo ich debutová EP Live Short And Suffer, koluje medzi priaznivcami tvrdej gitarovej hudby. Fanúšikov kapely potešila informácia, že ich v lete už po druhýkrát budú môcť vidieť na Rock For People, kde spravili nezmazateľný dojem.

----------

Vstup: 19€

Odporúčame

film

Ostrým nožom

Ľudovítovi zavraždili neonacisti jediného syna. Kvôli nefunkčnému súdnemu systému sú však tí istí páchatelia prepustení na...Viac
Ne 17.11.2019 / Kino Lamač
odporúčame!
film

Úplní cudzinci

Každý z nás má tri životy: verejný, súkromný a tajný. Voľakedy boli naše tajné životy ukryté v archívoch našej mysle, dnes v...Viac
St 30.10.2019 / FK Nostalgia
odporúčame!
výstava

Plastique Fantastique / The Right Pill

27.9.2019 - 27.10.2019 / Kunsthalle Bratislava
odporúčame!
koncert

Tornádo Lue

Št 21.11.2019 / .klub pod lampou
odporúčame!