koncert

A Place To Bury Strangers (USA)

Najhlučnejšia garážová kapela New Yorku zavíta v rámci svojho „Let’s see each other“ tour aj do Bratislavy, kde vystúpia 13. marca 2022 v Novej Cvernovke.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Rok 2021 bol pre nich plným zmien, ktoré nastali aj v zostave a do kapely prišli noví členovia John Fedowitz (basgitara) a Sandra Fedowitz (bicie) z kapely Ceremony East Coast. Ako vraví frontman kapely Oliver Ackermann ide doposiaľ o najsenzačnejšiu verziu kapely. Oliver spolu s Johnom hrávali už v detvstve v legendárnej shoegaze kapele Skywave.

Počas prebiehajúcej globálnej pandémie sa podarilo vybudovať ešte surovejšiu verziu kapely, založiť nový record label Dedstrange, kde vyprodukoval aj nové EP Hologram, ktoré vyjde v júli tohto roku a kapela ho následne predstaví aj v rámci turné 13.marca v Bratislave.

Oliver Ackermann je taktiež majiteľom spoločnosti Death By Audio, ktorá vyrába gitarové a syntetizátorové efekty, ktoré si obľúbili aj kapely ako Nine Inch Nails či Lightning Bolt a vytvára ich typický rozpoznateľný zvuk. Preto aj zvuk A Place To Bury Strangers najlepšie vyznie práve v rámci ich živých show.

Vstupenky za 25€

Odporúčame

koncert

Slobodná Európa

Slobodná Európa uvádza špeciálne turné k albumu Trojka (2003), od ktorého vydania ubehne presne 20 rokov. Koncertný playlist bude...Viac
Pi 31.3.2023 / Majestic music club
odporúčame!
divadlo

Valentínsky Red Cat Romantique

So 11.2.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
prednáška / diskusia

Permakultúrna prednáška so Zuzanou Matúšovou

Št 2.2.2023 / Kino Lamač
odporúčame!
výstava

Juraj Bartusz

10.1.2023 - 10.2.2023 / Roman Fecik Gallery
odporúčame!