koncert

A Place To Bury Strangers (USA)

Najhlučnejšia garážová kapela New Yorku zavíta v rámci svojho „Let’s see each other“ tour aj do Bratislavy, kde vystúpia 13. marca 2022 v Novej Cvernovke.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Rok 2021 bol pre nich plným zmien, ktoré nastali aj v zostave a do kapely prišli noví členovia John Fedowitz (basgitara) a Sandra Fedowitz (bicie) z kapely Ceremony East Coast. Ako vraví frontman kapely Oliver Ackermann ide doposiaľ o najsenzačnejšiu verziu kapely. Oliver spolu s Johnom hrávali už v detvstve v legendárnej shoegaze kapele Skywave.

Počas prebiehajúcej globálnej pandémie sa podarilo vybudovať ešte surovejšiu verziu kapely, založiť nový record label Dedstrange, kde vyprodukoval aj nové EP Hologram, ktoré vyjde v júli tohto roku a kapela ho následne predstaví aj v rámci turné 13.marca v Bratislave.

Oliver Ackermann je taktiež majiteľom spoločnosti Death By Audio, ktorá vyrába gitarové a syntetizátorové efekty, ktoré si obľúbili aj kapely ako Nine Inch Nails či Lightning Bolt a vytvára ich typický rozpoznateľný zvuk. Preto aj zvuk A Place To Bury Strangers najlepšie vyznie práve v rámci ich živých show.

Vstupenky za 25€

Odporúčame

festival

Grape Festival 2022

12.8.2022 - 13.8.2022 / Letisko Trenčín
odporúčame!
film

Stop Zemlia

Ak sa neodvážiš, nikdy sa nedozvieš. Radikálny, autentický a citlivý pohľad na znepokojujúci pocit mladosti a vnútorný pohľad na...Viac
Ut 17.5.2022 / Kino Mier Modra
odporúčame!
film

Chlast

Štyria priatelia, učitelia na strednej škole, testujú teóriu, že zlepšia svoj život udržiavaním konštantnej úrovne alkoholu v...Viac
St 25.5.2022 / Kino Film Europe
odporúčame!
koncert

Gareth Davis + Ensemble Spectrum + Stratocluster

St 25.5.2022 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!