iná akcia

Vitalsport

September, mesiac návratu do školských lavíc, no zároveň i obdobie, kedy deti po dvojmesačnom oddychu opäť nastúpia na tréningy svojho obľúbeného, či vysnívaného športu.

Táto akcia sa konala v minulosti


Decathlon si v spolupráci s rôznymi lokálnymi klubmi pripravil športové podujatie pod názvom Vitalsport. Už po tretí rok si môžete zadarmo vyskúšať množstvo športov na jednom veľkom športovisku. Príďte a nájdite si celá rodina šport, ktorý vám dokonale sadne! Podujatie sa uskutoční na každej predajni Decathlon na Slovensku, a to v Bratislave (Bory, Pharos, Eurovea), Trnave, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove, i v Košiciach. Minulý rok sa Vitalsportu zúčastnilo niečo cez 13 000 návštevníkov.

Príďte tento rok aj Vy na niektorú z našich 8 predajní v dňoch 7. a 8. septembra v čase od 10:00 do 18:00, a staňte sa i Vy súčasťou obrovských športovísk, na ktorých bude môcť nájsť spolu 102 športov zastrešených 72 lokálnymi športovými klubmi.

Predajňa Eurovea

Športový tím na predajni Eurovea a lokálne kluby si pre Vás už druhý rok pripravili zaujímavé športové aktivity od 10:00 do 18:00. Námestie v blízkosti predajne sa zmení na veľké športovisko. Vyskúšať si budete môcť spomedzi 7 športových aktivít: teakwondo, tenis, florbal, petang, jóga, rope skipping a lezecká stena.

Pre všetkých bude zabezpečený pitný režim a oddýchnuť si budete môcť v relax zóne. Zoznam klubov nájdete nižšie.

Predajňa Pharos 

Športový tím na predajni Pharos a lokálne kluby si pre Vás už tretí rok pripravili zaujímavé športové aktivity od 10:00 do 18:00. Parkovisko, ihrisko a priľahlý pozemok pri predajni sa zmenia na obrovské športovisko. Vyskúšať si budete môcť spomedzi 22 športových aktivít: volejbal, tenis, jumping, jóga, gymnastika, kinball, parkour, kolieskové korčule, všeobecná športová príprava, florbal, futbal, futsal, triatlon, petang, atletika, rugby, box, crossfit, lezecká stena, lukostreľba, lacrosse a tanec.

Predajňa Bory

Športový tím na predajni Bory a lokálne kluby si pre Vás už tretí rok pripravili zaujímavé športové aktivity od 10:00 do 18:00. Parkovisko, ihrisko a priľahlý pozemok pri predajni sa zmenia na obrovské športovisko. Vyskúšať si budete môcť spomedzi 18 športových aktivít: florbal, box, gymnastika, tenis,petang, hokej, teakwondo, zumba, cyklistika, futbal, všeobecná športová príprava, kin-ball, parkour, atletika, boardové športy na trénovanie stability a kolieskové korčule. Prvýkrát sa na predajni Bory predstaví aj športový klub pre telesne postihnutých so športom stolný tenis a boccia.

Odporúčame

koncert

Le Payaco - krst albumu

Št 16.4.2020 / Majestic music club
odporúčame!
koncert

Gitarissima

Neprekonateľný a medzinárodne uznávaný súbor existuje v rôznych obsadeniach už od roku 2001. Ak bol nápad predstaviť hudbu...Viac
St 29.1.2020 / Rakúske kultúrne fórum Bratislava
odporúčame!
film

Milosť

Príbeh rodičov vojaka vyrozprávaný z pohľadu ich sedemnásťročného vnuka Janeka. Film je zasadený do dramatických spomienok...Viac
Kino Mier Modra / Kino Lumière / Kino Mladosť / Kino Pezinok / Kino Záhoran
odporúčame!
výstava

Anna Daučíková. Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations

Samostatná výstava Anny Daučíkovej nadväzuje na vydanie jej prvej monografickej publikácie. Zo sklárky, šperkárky a maliarky sa...Viac
6.12.2019 - 29.3.2020 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!