iná akcia

Vitalsport

September, mesiac návratu do školských lavíc, no zároveň i obdobie, kedy deti po dvojmesačnom oddychu opäť nastúpia na tréningy svojho obľúbeného, či vysnívaného športu.

Táto akcia sa konala v minulosti


Decathlon si v spolupráci s rôznymi lokálnymi klubmi pripravil športové podujatie pod názvom Vitalsport. Už po tretí rok si môžete zadarmo vyskúšať množstvo športov na jednom veľkom športovisku. Príďte a nájdite si celá rodina šport, ktorý vám dokonale sadne! Podujatie sa uskutoční na každej predajni Decathlon na Slovensku, a to v Bratislave (Bory, Pharos, Eurovea), Trnave, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove, i v Košiciach. Minulý rok sa Vitalsportu zúčastnilo niečo cez 13 000 návštevníkov.

Príďte tento rok aj Vy na niektorú z našich 8 predajní v dňoch 7. a 8. septembra v čase od 10:00 do 18:00, a staňte sa i Vy súčasťou obrovských športovísk, na ktorých bude môcť nájsť spolu 102 športov zastrešených 72 lokálnymi športovými klubmi.

Predajňa Eurovea

Športový tím na predajni Eurovea a lokálne kluby si pre Vás už druhý rok pripravili zaujímavé športové aktivity od 10:00 do 18:00. Námestie v blízkosti predajne sa zmení na veľké športovisko. Vyskúšať si budete môcť spomedzi 7 športových aktivít: teakwondo, tenis, florbal, petang, jóga, rope skipping a lezecká stena.

Pre všetkých bude zabezpečený pitný režim a oddýchnuť si budete môcť v relax zóne. Zoznam klubov nájdete nižšie.

Predajňa Pharos 

Športový tím na predajni Pharos a lokálne kluby si pre Vás už tretí rok pripravili zaujímavé športové aktivity od 10:00 do 18:00. Parkovisko, ihrisko a priľahlý pozemok pri predajni sa zmenia na obrovské športovisko. Vyskúšať si budete môcť spomedzi 22 športových aktivít: volejbal, tenis, jumping, jóga, gymnastika, kinball, parkour, kolieskové korčule, všeobecná športová príprava, florbal, futbal, futsal, triatlon, petang, atletika, rugby, box, crossfit, lezecká stena, lukostreľba, lacrosse a tanec.

Predajňa Bory

Športový tím na predajni Bory a lokálne kluby si pre Vás už tretí rok pripravili zaujímavé športové aktivity od 10:00 do 18:00. Parkovisko, ihrisko a priľahlý pozemok pri predajni sa zmenia na obrovské športovisko. Vyskúšať si budete môcť spomedzi 18 športových aktivít: florbal, box, gymnastika, tenis,petang, hokej, teakwondo, zumba, cyklistika, futbal, všeobecná športová príprava, kin-ball, parkour, atletika, boardové športy na trénovanie stability a kolieskové korčule. Prvýkrát sa na predajni Bory predstaví aj športový klub pre telesne postihnutých so športom stolný tenis a boccia.

Odporúčame

koncert

Árstíðir (IS)

Formácia Árstídir sa svojou tvorbou sa radí do nezameniteľnej skupiny islandskej hudobnej scény, ktorú charakterizujú zasnené...Viac
Št 19.12.2019 / Kulturák
odporúčame!
burza / blšák

Burza starožitností Červený Kameň

Burza starožitností pre všetkých, ktorí si chcú krášliť byt, dom alebo záhradu nejakým starožitným kúskom.Viac
21.9.2019 - 5.10.2019 / Hrad Červený kameň SNM
odporúčame!
divadlo

Elity - kriminálny príbeh s politickým pozadím

3.10.2019 - 15.11.2019 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
výstava

Dyktát Bruselu: náučná výstava o Európskej únii

1.5.2019 - 4.10.2019 / Nová Cvernovka
odporúčame!