iná akcia

Pánsky svet

8. – 9. 11. 2018 sa priestory Starej tržnice v Bratislave otvoria predajnej výstave Pánsky svet. Mnohí vystavovatelia budú prezentovať svoje služby a produkty zamerané na pánov interaktívnym spôsobom. Predajná výstava je otvorená oba dni od 12:00 do 21:00.
Táto akcia sa konala v minulosti

Zastúpené budú oblasti ako oblečenie, zdravie a krása, umenie, záujmy a voľný čas, vychytávky  a samozrejme pochúťky a nápoje. Nebudú chýbať ani autá, motocykle, bicykle či e-cykle. Medzi atrakcie na kolesách patrí osobná helikoptéra a najnovší model automobilu Volkswagen Arteon. 

Návštevníci si budú môcť vyskúšať virtuálnu realitu, golf či biliard s profesionálnym hráčom. Budú sa môcť zapojiť do fitnes výzvy s Golem Club. Odvážni páni sa budú môcť zveriť do rúk elitným barberom. 

Výstava Pánsky svet je sprevádzaná programom, moderovaným Romanom Paulechom, jednou z bývalých tvárí Telerána na TV Markíza. Vystúpi tu akrobatická skupina Born to trick, ktorá sa venuje parkour, freerunning a street dance. Uvidíte ich aj na móle so svojou športovou značkou ako súčasť módnej prehliadky. Na módnej prehliadke sa predstavia aj značky Intimate Stories, Margita, Stevula, Ozeta, Odema, Mercucio a Petrelli Uomo so svojimi najnovšími kolekciami. 

Vyvrcholením podujatia bude vyžrebovanie tomboly o hodnotné ceny ako kapitánsky kurz na vedenie jachty, olejomaľba od maliara Petra Lichtenberga, oblečenie a doplnky, vychytávky, hodnotné darčekové koše s pochúťkami, darčekové poukážky. Tombola pozostáva z 13 cien, každá v hodnote od 270 € až 400 €. Do tomboly sa môže bezplatne zaregistrovať každý držiteľ platnej vstupenky. 

Súčasťou Pánskeho sveta bude tiež verejná zbierka pre občianske združenie Slovensko bez drog, za účelom rozšírenia ich aktivít prebiehajúcich najmä na školách. Na ich stánku budú vystavené špeciálne okuliare, ktorými je možné simulovať videnie po užití rôznych druhov drog. Návštevníci si ich budú môcť samozrejme vyskúšať. 

Predajná výstava v Starej tržnici bude otvorená oba dni od 12:00 do 21:00.

Odporúčame

výstava

Karol Plicka: obraz a pieseň

Slovenské národné múzeum pozýva na výstavu, ktorá predstavuje tvorbu univerzálnej osobnosti zberateľa folklóru, fotografa,...Viac
11.7.2018 - 24.3.2019 / Slovenské národné múzeum (SNM)
odporúčame!
koncert

8 rokov spolu na jednej ~

Št 28.3.2019 / Dunaj˜
odporúčame!
kurz / workshop

Makrónkový masterclass

Boulanger&Patissiere studio vás pozýva na masterclass venovaný výrobe ikonických francúzskych makróniek.Viac
23.3.2019 - 21.4.2019 / Boulanger&Patissiere studio
odporúčame!
party

Psychotic Reaction

Na ďalšie pokračovanie úspešnej 60’s párty sa môžte tešiť už 23-eho Marca.Viac
So 23.3.2019 / Fuga
odporúčame!