iná akcia

Pánsky svet

8. – 9. 11. 2018 sa priestory Starej tržnice v Bratislave otvoria predajnej výstave Pánsky svet. Mnohí vystavovatelia budú prezentovať svoje služby a produkty zamerané na pánov interaktívnym spôsobom. Predajná výstava je otvorená oba dni od 12:00 do 21:00.
Táto akcia sa konala v minulosti

Zastúpené budú oblasti ako oblečenie, zdravie a krása, umenie, záujmy a voľný čas, vychytávky  a samozrejme pochúťky a nápoje. Nebudú chýbať ani autá, motocykle, bicykle či e-cykle. Medzi atrakcie na kolesách patrí osobná helikoptéra a najnovší model automobilu Volkswagen Arteon. 

Návštevníci si budú môcť vyskúšať virtuálnu realitu, golf či biliard s profesionálnym hráčom. Budú sa môcť zapojiť do fitnes výzvy s Golem Club. Odvážni páni sa budú môcť zveriť do rúk elitným barberom. 

Výstava Pánsky svet je sprevádzaná programom, moderovaným Romanom Paulechom, jednou z bývalých tvárí Telerána na TV Markíza. Vystúpi tu akrobatická skupina Born to trick, ktorá sa venuje parkour, freerunning a street dance. Uvidíte ich aj na móle so svojou športovou značkou ako súčasť módnej prehliadky. Na módnej prehliadke sa predstavia aj značky Intimate Stories, Margita, Stevula, Ozeta, Odema, Mercucio a Petrelli Uomo so svojimi najnovšími kolekciami. 

Vyvrcholením podujatia bude vyžrebovanie tomboly o hodnotné ceny ako kapitánsky kurz na vedenie jachty, olejomaľba od maliara Petra Lichtenberga, oblečenie a doplnky, vychytávky, hodnotné darčekové koše s pochúťkami, darčekové poukážky. Tombola pozostáva z 13 cien, každá v hodnote od 270 € až 400 €. Do tomboly sa môže bezplatne zaregistrovať každý držiteľ platnej vstupenky. 

Súčasťou Pánskeho sveta bude tiež verejná zbierka pre občianske združenie Slovensko bez drog, za účelom rozšírenia ich aktivít prebiehajúcich najmä na školách. Na ich stánku budú vystavené špeciálne okuliare, ktorými je možné simulovať videnie po užití rôznych druhov drog. Návštevníci si ich budú môcť samozrejme vyskúšať. 

Predajná výstava v Starej tržnici bude otvorená oba dni od 12:00 do 21:00.

Odporúčame

film

Nikdy si tu nebol

Joe je vojnový veterán, ktorý si „nazbieral“ mnoho jaziev. Svoj bezvýchodiskový život trávi medzi domom, kde žije jeho čudácka...Viac
13.6.2019 - 19.6.2019 / Kino Film Europe
odporúčame!
iná akcia

Pomôž nám vyčistiť Lužné lesy v Petržalke!

So 25.5.2019 / Ihrisko na Veľkom Draždiaku
odporúčame!
film

Green Book

Green Book je inšpirovaný skutočným príbehom odohrávajúcim sa v šesťdesiatych rokoch v Amerike, ktorá nebola prívetivým miestom...Viac
Kino Lumière / FK Nostalgia
odporúčame!
koncert

LP (USA)

Charizmatická americká spevačka LP vystúpi 27. júna prvýkrát v Bratislave. V AXA aréne NTC predstaví naživo svoj nový album Heart...Viac
Št 27.6.2019 / Axa Aréna NTC
odporúčame!