party
iná akcia

Pandúri - vinyl release session

Príďte s nami osláviť zrod platne Pandúri od dvojice Boy Wonder a Beyuz. Skladba sa po vyše siedmych rokoch dočkáva svojej vinylovej podoby a to v limitovanom náklade.
Táto akcia sa konala v minulosti

Každý kúsok bol vlastnoručne vkladaný do handmade obalov vyrábaných v umeleckej dielni Mareka Cinu tepelno-reznou technikou tak, aby dodával vinylu potrebnú eleganciu. Tešíme sa z výsledku a preto si vás dovolujeme pozvať na malé stretnutie spojené s exkluzívnym pouličným predajom tejto krásnej platne. 

Veríme, že na stretnutí sa mihnú aj jeho autori, ktorí prípadne aj vinyl podpíšu. V priaznivom počasí sa akcia odohrá na priedomí Street food & cafe Possonium situovaného na Trhovisku Žilinská. Bude hudba, budú platne a možnosť osviežiť sa.

Pre milovníkov vinylovej kultúry máme ešte jednu dobrú správu: ak všetko pojde ako má, tak bude na mieste k dispozícii aj najnovší hudobný počin z dielne vydavatelstva ajlavmjuzik, ktorým je album Space Garden od Ingrediensa.

Boy Wonder

Beyuz

Odporúčame

výstava

BA 60 – 69. Šesťdesiate v Bratislave

Život v Bratislave formovalo uvoľňovanie režimu umožňujúce reagovať aj na dianie za hranicami sovietskej sféry. Mesto sa postupne...Viac
13.12.2023 - 1.9.2024 / Apponyiho palác MMB
odporúčame!
standup / talkshow

Divadelný podcast Országh Hviezdoslav - Mesto a jeho identita

So 20.4.2024 / DPOH
odporúčame!
koncert

Hugo Toxxx (CZ)

Pi 26.4.2024 / Subdeck
odporúčame!
film

Samota

Osamelému Gunnarovi vyvlastní štát farmu, ktorá patrila jeho rodine po desaťročia. Toto miesto uprostred ničoho totiž čoskoro...Viac
Kino Záhoran / Kino Kultúrka Stupava
odporúčame!