film

Rock ´n ´ Roll

Guillaume Canet žije rozprávkový život. Má všetko, o čom môžu muži snívať. A potom, priamo behom natáčania mu dvadsaťročná kolegyňa sucho oznámi, že už nejde rock´n´roll.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
22.02.2018, Št

Odvaha urobiť si zo seba srandu Guillaumovi Canetovi rozhodne nechýba. Potvrdil to tým, že do hlavných úloh filmu Rock'n Roll obsadil sám seba a svoju partnerku Marion Cotillard. A samých seba vo filme hrajú nielen oni, ale i herec a scenárista Philippe Lefebvre, ktorý s Canetom spolupracoval už na jeho debute, režisérov priateľ, „francúzsky Elvis" Johnny Hallyday a mnoho ďalších. Guillaume Canet má 43 rokov, v živote len tak kvitne, má všetko, aby bol šťastný... Keď však začne nakrúcať film s krásnou 20-ročnou herečkou a bývalou modelkou Camille Rowe, jeho ego dostáva zabrať. Najprv preto, že hrá jej otca, a potom keď herečka v rozhovore pre médiá povie, že Canet nie je veľmi „rock'n'roll", vlastne ani nikdy nebol, a že v „rebríčku" hercov, s ktorými by si to ženy rady užili, padol veľmi hlboko. Guillaume pochopí, že treba všetko rýchlo zmeniť. A zájde pritom ďaleko, veľmi ďaleko, sledovaný ohromeným a nemohúcim okolím.

Rock ´n ´Roll, Francúzsko, 2017, 123 min.
Réžia
: Guillaume Canet
Hrajú: Guillaume Canet, Marion Cotillard, Philippe Lefebvre...

Film je vhodný pre divákov starších ako 12 rokov.

Film nájdete aj na Imdb.com

 

Odporúčame

party

FLÄSH / Silent Servant (Jealous God)

So 14.12.2019 / WAX
odporúčame!
party

Kubánska noc

So 14.12.2019 / Dunaj˜
odporúčame!
iná akcia

Urban Market 2019 Winter Edition

Desiata predvianočná edícia predajnej prehliadky lokálneho dizajnu, módy a umenia - Urban Market, sa uskutoční už 6. - 8...Viac
6.12.2019 - 8.12.2019 / Gamča- Gymnázium, Grösslingová 18
odporúčame!
divadlo

Kabaret Nvota+Žiška – Štvrtá tretina

St 12.2.2020 / Divadlo v podpalubí
odporúčame!