film

Mick Fleetwood & Friends

Bubeník Mick Fleetwood zhromaždil hviezdnu zostavu hudobníkov pre jedinečný koncert na oslavu hudby zakladateľa skupiny Fleetwood Mac Petra Greena.
Táto akcia sa konala v minulosti

Na vystúpení, ktoré sa uskutočnilo vo februári 2020 v londýnskom Palladiu, zažiarili také hviezdy, ako Noel Gallagher, David Gilmour, Kirk Hammett, Steven Tyler, Pete Townshend, Billy Gibbons, Bill Wyman, ale aj bývalí členovia kapely Fleetwood Mac Christine McVie a Jeremy Spencer.

„Koncert je oslavou raných bluesových dní, keď sme všetci začínali,“ charakterizoval ho Mick Fleetwood. „Je dôležité si uvedomiť, aký veľký dopad mali Peter a pôvodné zoskupenie Fleetwood Mac na svet hudby.“ Túto jedinečnú udalosť by si nemal nechať ujsť žiadny hudobný fanúšik. V kinách na celom svete sa bude premietať len od 25. do 28. 5. 2022!

Mick Fleetwood & Friends, Anglicko, 2021, 145 min.
Réžia:
 Martyn Atkins
Hrajú: Mick Fleetwood, Noel Gallagher, Billy Gibbons, David Gilmour, Kirk Hammett, John Mayall, Pete Townshend, Steven Tyler, Bill Wyman

Odporúčame

koncert

Mike Cooper (UK) / Segundo Bercetche & Tomi Lebrero (AR)

Št 20.10.2022 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
výstava

Jana Rajcová: Exodus.Report

23.9.2022 - 31.10.2022
odporúčame!
party

Mai Mai Mai (IT) + Mala Herba (PL/AT) + ďalší

Pi 14.10.2022 / Fuga
odporúčame!
film

Podozrivá

Autor legendárneho Oldboya a Komornej Park Chan-wook sa vracia s mysterióznou detektívnou romancou, ktorá vám zamotá hlavu a...Viac
Kino Nostalgia / Kino Film Europe / Kino Lúky a FK Lúky / Artkino Za zrkadlom
odporúčame!