film

Mick Fleetwood & Friends

Bubeník Mick Fleetwood zhromaždil hviezdnu zostavu hudobníkov pre jedinečný koncert na oslavu hudby zakladateľa skupiny Fleetwood Mac Petra Greena.
Táto akcia sa konala v minulosti

Na vystúpení, ktoré sa uskutočnilo vo februári 2020 v londýnskom Palladiu, zažiarili také hviezdy, ako Noel Gallagher, David Gilmour, Kirk Hammett, Steven Tyler, Pete Townshend, Billy Gibbons, Bill Wyman, ale aj bývalí členovia kapely Fleetwood Mac Christine McVie a Jeremy Spencer.

„Koncert je oslavou raných bluesových dní, keď sme všetci začínali,“ charakterizoval ho Mick Fleetwood. „Je dôležité si uvedomiť, aký veľký dopad mali Peter a pôvodné zoskupenie Fleetwood Mac na svet hudby.“ Túto jedinečnú udalosť by si nemal nechať ujsť žiadny hudobný fanúšik. V kinách na celom svete sa bude premietať len od 25. do 28. 5. 2022!

Mick Fleetwood & Friends, Anglicko, 2021, 145 min.
Réžia:
 Martyn Atkins
Hrajú: Mick Fleetwood, Noel Gallagher, Billy Gibbons, David Gilmour, Kirk Hammett, John Mayall, Pete Townshend, Steven Tyler, Bill Wyman

Odporúčame

prednáška / diskusia

Prehliadka plavidla Remorkér Šturec

Múzeum dopravy Bratislava vás pozýva na prehliadku národnej kultúrnej pamiatky remorkér Šturec, ktorý je umiestnený na funkčnom...Viac
10.6.2023 - 10.6.2023 / Bratislava, Zimný prístav
odporúčame!
koncert

Peter Nagy

Ut 18.7.2023 / Šimák Zámok Pezinok
odporúčame!
koncert

Nov + Nerev + Leminane

Trojkoncert kapiel Leminane, Nerev a jeden zo svojich úplne posledných koncertov odohrá aj formácia Nov.Viac
Št 1.6.2023 / Kulturák
odporúčame!
divadlo

Divadlo SkRAT: Unavená žiadosť

Št 15.6.2023 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!