film

Amityville: Prebudenie

Slobodná matka sa presťahuje s troma deťmi do nového domu. Strašidelného domu o ktorom nevedia o jeho krvavej historii.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
28.09.2017, Št

Každý dom má svoju históriu, tento ju má desivo temnú.

Bella, jej dvojča James a malá sestra Julieta, sa s mamou presťahujú do nového domova.  Hlavným dôvodom je, že potrebujú ušetriť peniaze, aby mohli platiť nákladnú lekársku starostlivosť pre Jamesa, ktorý je v kóme. Stručne povedané, sú v situácii, keď si nemôžu príliš vyberať a dom Amityville im plne vyhovuje.

Naviac James nielenže neočakávane príde k vedomiu, ale začne sa aj zázračne uzdravovať. Bohužiaľ, toto je pre obyvateľov domu pravdepodobne posledná dobrá správa a ich radosť netrvá dlho. V dome sa začnú diať rôzne desivé nadprirodzené veci a Bella začína mať podozrenie, že jej matka im o ich novom domove nepovedala všetko. Jej zlá predtucha sa čoskoro potvrdí. Bella zisťuje, že žijú v nechválne známom dome Amityville, o ktorom sa už dlhé roky rozprávajú strašidelné a krvavé príbehy. Teraz sa potvrdzuje, že to nie sú len legendy a boj o prežitie v dome plnom zla práve začína.

Hlavnú úlohu Belly v novom pokračovaní hororovej série z presláveného domu Amityville si s chuťou zahrala herečka, speváčka a modelka Bella Thorne a jej filmovú matku zas Jennifer Jason Leigh (Osem hrozných, seriál Twin Peaks).

Amityville: Prebudenie (Amityville: Awakening), USA, 2017, 85 min.
Réžia
: Franck Khalfoun
Hrajú: Bella Thorne, Jennifer Jason Leigh, Cameron Monaghan, Taylor Spreitler, Thomas Mann, Kurtwood Smith, Mckenna Grace

Film sa odporúča od 12 rokov

Film na Čsfd.cz

Odporúčame

party

Batcave

Pi 30.3.2018 / Subclub
odporúčame!
film

Skúška dospelosti

Ako lekár a občan sa Romeo teší úcte obyvateľov malého mesta v Transylvánii . Jeho povesť sa začne rúcať , keď sa v snahe...Viac
So 31.3.2018 / Artkino Za zrkadlom
odporúčame!
film

Kvetinárstvo

Belgicko-slovenský film o troch slovenských Rómoch a ich odvážnom nápade prekopať sa k lepšiemu životu v Brusseli.Viac
Kino Film Europe / A4 - priestor súčasnej kultúry / Kino Lumière
odporúčame!
prednáška / diskusia

TEDxBratislava 2018

Ne 1.7.2018
odporúčame!