festival
iná akcia

Pomalo

Dajme šancu udržateľnosti. Ukážme spolu rešpekt k prírode, poctivej práci, humánnemu a etickému prístupu. Dnes, viac než inokedy, si uvedomujeme dôležitosť zodpovednosti za naše kroky, ako jednotlivcov, aj ako spoločnosti. Ukážme sebe aj okoliu, že spolu to dokážeme.

 

17.10.2019, Št - 18.10.2019, Pi

Festival udržateľnosti rastie a my vám s radosťou prinášame ďalšie, už dvojdňové pokračovanie. Nájdete tu a spoznáte lokálnych propagátorov slow fashion, zero waste, etickej módy, udržateľného dizajnu, fair trade, eko, bio aj vegan. Zoznámte sa s výrobcami, dizajnérmi a značkami, ktoré spĺňajú kritéria pomalého životného štýlu a rozšírte si obzory s organizáciami, ktoré sa venujú rozvoju týchto činností.

Festivalové dni vám spríjemní oddychová zóna s neodolateľne pohodlnými tuli vakmi, detský kútik či chutné vegetariánske a vegánske občerstvenie. Súčasťou podujatia bude obľúbený Swap (vzájomná výmena oblečenia).
Návštevníkov čakajú zaujímavé prednášky odborníkov z rôznych oblastí a diskusie s osobnosťami udržateľného životného štýlu, ale aj všakovaké workshopy, na ktorých sa budú napríklad vyrábať rôzne ekologické výrobky.
Spolu so značkou Curaprox budete recyklovať staré kefky a s mobilným operátorom Orange staré mobilné telefóny a batérie. Chuťové poháriky sa vybláznia aj pred tržnicou, kde bude prebiehať Street Food Park

Kedy:
Štv: 14:00 – 20:00 hod.
Pia: 14:00 – 20:00 hod.
Vstupenky v predpredaji:  4€ na oba dni
Vstup na mieste: 3€ na jeden den / 5€ na oba dni
Deti do 12 rokov majú vstup na podujatie zadarmo.

Podujatie na Facebooku