festival
iná akcia

Pomalo ~ Festival udržateľnosti - zrušené

Maximálny zážitok s minimálnymi dopadmi! S radosťou ohlasujeme pokračovanie prehliadky autorského dizajnu a nezávislej módy. Tešiť sa môžete na milované značky, ktorých ohľaduplná tvorba nám prirástla k srdcu, ale čakajú nás aj všelijaké zaujímavé novinky!

 

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Okrem lokálnej módy sa u nás predstavia autori udržateľných šperkov, prírodnej kozmetiky, praktických i štýlových výrobkov do domácnosti, nápaditých hier pre deti či zanietení propagátori zdravej a chutnej stravy.

Festival má pripravený aj bohatý sprievodný program s workshopmi a diskusiami na aktuálne témy. Zažite s nami tri dni láskavých zážitkov a priateľských stretnutí. Počas trvania Pomalo sa bude vonku pred Tržnicou konať obľúbený Street Food Park. 

~ Festivalové dni nám spríjemní program nabitý zaujímavými prednáškami odborníkov z rôznych oblastí, diskusiami s osobnosťami udržateľného životného štýlu a kreatívnymi workshopmi. Súčasťou podujatia bude už tradične obľúbený SWAP (vzájomná výmena oblečenia). Festival nám spríjemní detský kútik aj výstavy. Chuťové poháriky sa vybláznia pred tržnicou, kde bude prebiehať Street Food Park.

Kedy:

Streda: 13:00 – 20:00 hod.
Štvrtok: 13:00 – 20:00 hod.
Piatok: 13:00 – 20:00 hod.

Vstupné: 2€ (na mieste / platí na tri dni), pre deti do 12 rokov zadarmo

FB event

Odporúčame

vážna hudba

Konvergencie: HK Gruber - Frankenstein!!: Iva Bittová, Konvergencie Ensemble

Ne 15.9.2024 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
odporúčame!
výstava

Salón výtvarníkov 2024

Kolektívna výstava 93 umelcov Bratislavského kraja s podtitulom „Farba radosti v Tebe“ v Zoya Museum v ELESKO Wine Park v Modre.Viac
21.6.2024 - 15.9.2024 / Zoya Museum
od vás odporúčame!
koncert

BJD 2024: GoGo Penguin

So 19.10.2024 / A4 Studio, Trnavská cesta 49
odporúčame!
film

Nezanechať stopy

So 20.7.2024 / Kino Lumière
odporúčame!