festival
letný festival

Dračie dni 2024

Dračie dni sú originálny rozprávkový festival pre celú rodinu. Neponúkame však zážitky len na pozeranie. Pozývame vás, aby ste sa aj sami stali aktívnou súčasťou príbehu. Zážitkami vás prevedú známi herci, ktorých poznáte z divadla aj televíznych obrazoviek.

odporúčame!
29.06.2024, So - 30.06.2024, Ne
10.08.2024, So

Sami si však rozhodne neporadia! Budú potrebovať aj výdatnú pomoc všetkých odvážnych a šikovných divákov. Prežijeme tak spolu zábavu aj dobrodružstvá, počas ktorých deti zapojíme priamo do príbehu rozprávky.

Leto je v dračom kráľovstve časom slávností. Tentokrát vás pozývame na oslavy narodenín nášho dráčika Arnošta! Ten sa už teraz nevie dočkať, na hrade sliedi po darčekoch a všetkých sa vypytuje všetečné otázky.

Keďže kráľ Marko (Marko Igonda) sa chystá oznámiť veľké novinky, plánovanie oslavy musia zvládnuť radca Maximilián (Mário Zeumer) s princom Markusom (Peter Kiss). No ako to už v rozprávkach býva, perfektne pripravená udalosť sa zmení na šarádu, keď princ z ničoho nič ostane celkom popletený! Je za tým náhoda, či nebodaj ďalšia kliatba bosorky Holeny (Anikó Vargová)?

Zatiaľ čo sa princezná Ivalka (Ivana Kološová) a celá kráľovská rodina starostia o princa, Arnošt je smutný, že sa mu nikto nevenuje. A preto potrebujeme vašu pomoc, milé deti! Aby sa princ rozpamätal, kým skutočne je. Aby sa nám dráčika podarilo rozveseliť. Aby sme si dobrodružstvami pripomenuli, že ani pre povinnosti neradno zabúdať na svojich najbližších.

Viac informácií o programe

Odporúčame

vážna hudba

Indi Stivín & Collegium Stivinum

So 6.7.2024 / Prezidentská záhrada
odporúčame!
výstava

VyNIKAjú. Ukryté pod šatami

1.3.2024 - 30.6.2024 / Apponyiho palác MMB
odporúčame!
koncert

SJU + Bulp & afterparty

So 29.6.2024 / Kultúrne centrum Modra
od vás odporúčame!
vážna hudba

Česká filharmónia

Koncert sa uskutoční v rámci 59. ročníka BHS - Bratislavských hudobných slávností.Viac
Pi 27.9.2024 / Slovenská filharmónia
odporúčame!