divadlo

Riddikulus!

Zdvih a švih! Divadelná paródia nadupaná ako Blesk pozdvihne ducha a vyšľahá ho láskavým humorom, ktorý preverí vernosť príbehu o najznámejšom čarodejníkovi všetkých čias. Naskočte na metly a poďte povymetať svoje spomienky na detstvo strávené s knihou v ruke. 

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
30.07.2021, Pi

Vydajte sa s tromi hrdinami na cestu od nesmelých pokusov s prútikmi až po nervydrásajúci zápas, v ktorom ide o všetko. Čakajte nečakané a nič neberte vážne! Odporúčajú všetky tri hlavy Chlpáčika, nezbedné pero Rity Skeeterovej z Denného proroka i skákajúce čokoládové žabky.

Ochutnali by ste elixír od barmana Snape-a?  Chceli by ste zistiť, aké diss tracky píše rapové duo Bellatrix a Umbridgeová?  Na koľko eur odhadujete, že si profesor Quirrell cení svoju dôstojnosť?  Túžite do rodinného receptára pridať aj recept na Temného pána?  A hlavne súhlasíte s tým, že neznalosť Harryho Pottera by mala byť hrdelným zločinom?  Prichádza jedinečné divadelné predstavenie pre všetkých, ktorí milujú kultový čarodejnícky príbeh a neboja sa z neho uťahovať!

Transfigurácie známeho príbehu sa chopili mladí divadelní stíhači a kultúrna platforma OZ Artefakt, ktorá ponúka príležitosti študentom, absolventom múzických umení a čerstvým talentom.

Pozor! Predstavenie nie je vhodné pre divákov do 15 rokov.

Riddikulus! - tvorivý tím
Réžia: Pavol Viecha
Text: Pavol Viecha, Martin Krč
Dramaturgia: Martin Krč
Účinkujú: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová
Hudba: Andrej Majerčík
Produkcia: Zuzka Lobotková

Vstupné: predpredaj 15€
 
 

Odporúčame

divadlo

Divadlo SkRAT: Punctum contra punctum

Punctum contra punctum [lat.] — Bod proti bodu. Kompozičná technika využívaná vo viachlasnej hudbe, spájajúca na harmonickom...Viac
Št 21.3.2024 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
vážna hudba

Slovenský komorný orchester: Haydn

Ne 24.3.2024 / Dóm sv. Martina
odporúčame!
koncert

Modus Vivendi: Smrť v paradajkovej omáčke

Ut 19.3.2024 / Staromestské centrum KaV - Pistoriho palác
odporúčame!
vážna hudba

Beethoven, Ryba, Schubert

Ut 9.4.2024 / Slovenská filharmónia
odporúčame!