burza / blšák

DobroQVbazár

Pozývame Vás na DobroQVbazár, kde si môžete prísť vybrať štýlový kúsok garderóby, ktorý zároveň aj pomôže.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Výťažok z bazára je vždy venovaný na dobrú vec - podporu konkrétnej rodiny v núdzi. Oblečenie si môžete za dobrovoľný príspevok vybrať.

Ak chcete oblečenie darovať - treba ho priniesť vždy len v poslednú stredu v mesiaci, od 18 h. Preberieme to a nevhodné kúsky si ako prinášajúci musíte odniesť sám. Budeme vďační za pekné, čisté a nositeľné oblečenie.

Bazár funguje na dobrovoľnom príspevku, nemáme žiadne odporúčané ceny, ľudia prispejú koľko majú, chcú, je to na nich. Na konci dňa vo štvrtok výťažok delíme 20% pre Quo 80% pre rodinu v núdzi. Zvyčajne je to rodina po nehode, nešťastí, vo finančnej tiesni pred splátkou nižšieho dlhu. Vždy sa jedna o overenú rodinu, o ktorej vieme, že peniaze im pomôžu, aby sa nedostali na ulicu príp aby ich to vytiahlo z aktuálnej núdze. Neprispievame organizáciám, ale priamo rodine. Pointa je že pekné oblečenie ponúkame za dobrovoľný príspevok - ako keď idete do 2nd hand shopu a kúpite si nejaké tričko. Ale eurá, čo za ten kus oblečenia zaplatíte - to euro, dve tri... ide sociálne slabej rodine.