Reduta: Koncerty bez publika každý utorok

Každý utorok o 19:00 sa k poslucháčom dostane špičkové hudobné umenie slovenských interpretov, ktorí sa predstavia v rámci sólových recitálov alebo vystúpení komorných duet z Koncertnej siene Slovenskej filharmónie bez prítomnosti publika. Najbližší utorok to bude harfistka Katarína Turnerová a Filharmonické trombónové trio.
blog

V utorok 2. júna o 19.00 vás Slovenská filharmónia pozýva sledovať ôsmy koncert cyklu Koncerty bez publika. V Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie sa predstavia harfistka Katarína Turnerová a traja členovia trombónovej skupiny orchestra SF - 1. trombonista Albert Hrubovčák, Branislav Belorit a Michal Motýľ, ktorí spoločne tvoria Filharmonické trombónové trio.

Slovenská filharmónia chce svojimi Koncertmi bez publika obohatiť ponuku kultúrneho vyžitia hudbymilovnej verejnosti počas pandémie koronavírusu, ale tiež podporiť umelcov, ktorých súčasné opatrenia pripravili o možnosť koncertovať. Teší nás, že prvé koncerty zaznamenali v online priestore záujem priaznivcov Slovenskej filharmónie. Uvádzať ich bude do konca júna 2020.

Slovenská filharmónia sprístupnila aj archívne koncertné nahrávky, medzi ktorými nájdete aj online koncerty.