Depeche Mode má nový singel

Depeche Mode pred svojim tohtoročným turné, v rámci ktorého zahrá aj Bratislave, začína postupne zverejňovať kúsky nového albumu Delta Machine.

blog

Kapela, ktorá si počas svojej existencie prešla obrovskými úspechmi ako aj takmer fatálnymi pádmi, sa postupne blíži k vydaniu trinásteho štúdiového albumu. Plánovaný dátum je 26. marec, vydavateľstvo Columbia Records.

„Niektoré skladby majú nádych albumu Violator a niektoré pripomenú Songs of Faith and Devotion. Pre mňa je to hybrid týchto dvoch“, tvdí autor väčšiny skladieb Martin Gore. „Napísať tento album vôbec nebolo ľahké. Chcel som dosiahnuť veľmi moderný zvuk“, dodáva.

Album bude vydaný v dvoch edíciách. Popri štandardnej bude dostupná aj deluxe edícia s bonusovým diskom obsahujúcim štyri skladby ako aj 28-stranovou knižkou s fotkami Antona Corbijna.

Delta Machine :

01 Welcome to My World
02 Angel
03 Heaven
04 Secret to the End
05 My Little Universe
06 Slow
07 Broken
08 The Child Inside
09 Soft Touch/Raw Nerve
10 Should Be Higher
11 Alone
12 Soothe My Soul
13 Goodbye

Bonus disk:

01 Long Time Lie
02 Happens All the Time
03 Always
04 All That's Mine

Kým však výjde album, Depeche Mode chce vydať niekoľko singlov ovsahujúcich A aj B strany. Prvý z nich je na svete pár dní, A-strana nesie názov Heaven a B-strana All that"s mine.

Obe skladby singla si môžete vypočuť v evente bratislavského koncertu Depeche Mode rovnako ako aj online kúpiť lístky na koncert.