výstava

Žužu Gálová - Asian Fusion

Žužu je mladá umelkyňa, ktorá sa vo svojej tvorbe venuje ilustráciam a spája digitálne a tradičné techniky tvorby. Posledných 6 rokov žila a tvorila v Austrálii, kde absolvovala niekoľko autorských výstav.
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum vernisáže:
28.04.2022 18:00, Št

Svoju tvorbu, v ktorej hlavnú úlohu zohráva žena, témy okolo ekológie a svet zvierat, prezentuje pod názvom In Hide and Seek. Pre Žužu je príznačný minimalistický štýl, ktorý je rozpoznateľný.

Ázia. Ilustrácie. Ženy. Minimalizmus. Aj o tom je autorská výstava od mladej umelkyne Žužu Gálovej, ktorej minimalistická ilustračná tvorba spája digitálne a tradičné formy techniky.

Žužu rada kreslí ženské motívy, často vychádza aj zo seba, svojich zážitkov, skúseností. Rada zobrazuje ženu ako silnú osobnosť, pretože verí, že ženy sú silné stvorenia, ktoré zvládnu čokoľvek. Pre Žužu je príznačný minimalistický štýl, ktorý je rozpoznateľný.

Postupne objavuje stále nové techniky a všetko, čo digitálne média ponúkajú. Najnovšie pripravuje projekt v rámci NFT komunity, ktorá je momentálne mužskou doménou, a práve vďaka Unimpressed Geisha sa snaží priniesť trochu ženského dotyku do tohto sveta.

 

Odporúčame

film

Služobníci

Po 8.8.2022 / T3 - kultúrny prostriedok
odporúčame!
divadlo

The Cotton Club

Št 29.9.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
film

Šarlatán

Strhujúca životopisná dráma inšpirovaná skutočným príbehom výnimočného muža obdareného liečiteľskými schopnosťami.Viac
Kultúrna scéna v Sade Janka Kráľa / Areál hier Radosť Štrkovec / Amfiteáter
odporúčame!
výstava

Ivan Csudai - MMXXII

17.6.2022 - 4.9.2022 / Danubiana Meulensteen Art Museum
odporúčame!