výstava

Oľga Heleninová / Harmónia farieb a minerálov

Spoločnosť Accace Slovakia a ag. Amymon predstavujú výstavu " Harmónia farieb a minerálov" výtvarníčky Oľgy Heleninovej.

Táto akcia sa konala v minulosti


Kurátorka: Ľudmila Pašková

Maľovanie je od detstva moja vášeň, láska, relax. Moje obrazy sú plné farieb, lebo každá farba má svoju liečivú vibráciu a spolu s kryštálmi prinášajú pocit radosti, šťastia, harmónie ...farby sú pre mňa dôležité. Prostredníctvom nich prenášam na plátno rôzne anjelské, vesmírne, fantazijné motívy. Obrazy, ktoré sú na výstave majú svoju silu vo farbách a tiež aj v tvaroch. Každý obraz má svoj význam a príbeh. Pritiahne k sebe toho, kto potrebuje cez ne liečiť svoju dušu, alebo priestor.
Oľga HeleninováO mne (autorke):
Od roku 1996 pracujem ako meteorológ pre TV Markíza. Pripravujem večerné počasie textovo aj graficky. Spolupracujem aj s teleránom . Popritom sa venujem maľovaniu a robím rôzne terapie pre ľudí.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor AMYMON, s.r.o.. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

film

Punk je hned!

So 11.7.2020 / Kino Lumière
odporúčame!
výstava

Svetozár Mydlo

24.6.2020 - 30.8.2020 / GMB - Pálffyho palác
odporúčame!
divadlo

Môj dobrý kamarát

23.3.2020 - zrušené / Skvelá francúzska komédia Erica Assousa spojí dva manželské páry v kolotoči nedorozumení, poloprávd a...Viac
Pi 21.8.2020 / Štúdio L+S
odporúčame!
divadlo

Bratislavské divadelné noci

Dramaturgia druhého ročníka je zostavená z predstavení od renomovaných inscenátorov tvoriacich v žánri pouličného divadla, ktoré...Viac
5.8.2020 - 23.8.2020 / Stará radnica
odporúčame!