výstava

Oľga Heleninová / Harmónia farieb a minerálov

Spoločnosť Accace Slovakia a ag. Amymon predstavujú výstavu " Harmónia farieb a minerálov" výtvarníčky Oľgy Heleninovej.

17.10.2019, Št - 28.11.2019, Št


Kurátorka: Ľudmila Pašková

Maľovanie je od detstva moja vášeň, láska, relax. Moje obrazy sú plné farieb, lebo každá farba má svoju liečivú vibráciu a spolu s kryštálmi prinášajú pocit radosti, šťastia, harmónie ...farby sú pre mňa dôležité. Prostredníctvom nich prenášam na plátno rôzne anjelské, vesmírne, fantazijné motívy. Obrazy, ktoré sú na výstave majú svoju silu vo farbách a tiež aj v tvaroch. Každý obraz má svoj význam a príbeh. Pritiahne k sebe toho, kto potrebuje cez ne liečiť svoju dušu, alebo priestor.
Oľga HeleninováO mne (autorke):
Od roku 1996 pracujem ako meteorológ pre TV Markíza. Pripravujem večerné počasie textovo aj graficky. Spolupracujem aj s teleránom . Popritom sa venujem maľovaniu a robím rôzne terapie pre ľudí.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor AMYMON, s.r.o.. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

koncert

Blues na Lodi

Skvelý koncert z cyklu „Blues na Lodi“, živý bluesový večer s výbornými muzikantami v priestore lodného baru. Príďte sa hudobne...Viac
Ne 24.11.2019 / Divadlo v podpalubí
odporúčame!
film

Malá ríša

Film rozpráva nadčasový príbeh z obdobia vojny, v ktorom sa jeho postavy dostanú do hraničných životných situácií. Hlavná dejová...Viac
Kino Mier Modra / FK Nostalgia / Kino Záhoran / Kino Mladosť / Kino Lumière / Cinema City Aupark / Cinema ...
odporúčame!
party

Fracture

Pi 22.11.2019 / WAX
odporúčame!
koncert

Korn (CA) + Gojira (FR)

Ne 31.5.2020 / Axa Aréna NTC
odporúčame!