výstava

Benthem Crouwel Architects: Infrastructure

Pozývame Vás na výstavu "BNTHMCRWL: Infrastructure, Public buildings and Workspace" holandského ateliéru Benthem Crouwel Architects.

Táto akcia sa konala v minulosti


BCA už viac než tridsať rokov vytvára inovatívne, flexibilné a efektivne návrhy, ktoré musia spĺňať vysoké štandardy a zložité požiadavky používateľov. Ich oblasť práce sa rozširuje od (verejných) budov až po infraštruktúrne projekty a mestské územné plány. Či už renovujú, modernizujú stavbu alebo navrhujú úplne novú štruktúru, hľadajú vždy jasné, jedinečné a efektivne riešenia. Niektoré z ich návrhov sú zdržanlivé, ako napríklad rozšírenia domu Anny Frankovej, zatiaľčo iné sú kultové, ako Bergbau Museum a Ziggo Dome. V rôznych projektoch dokazujú, že kombinácia starých a nových prvkov môže viesť k veľmi udržateľným budovám, ktoré harmonicky splynú s okolím a prispôsobia sa novým spôsobom využitia.

Staré a nové budovy tvoria súčasť mestskej morfológie, ktorú BCA rešpektujú. Rozvíjajú architektúru, aby vytvorili nový mestský charakter a prispeli tak k budúcnosti. Neočakávané kvality sa často prejavujú v procese navrhovania a plánovánia a poskytujú impulzy pre mestské prostredie aj pre obyvateľov budovy.

Prezentácia v design factory bude zameraná predovšetkým na infraštruktúrne projekty a predstaví inšpiratívne stavby, ktoré by mohli zmeniť pohľad slovenskej odbornej verejnosti aj politikov na tento segment architektúry.

Odporúčame

divadlo

Noc divadiel / Som žena

Unikátny a autentický životný príbeh českej herečky, ktorá absolvovala zmenu pohlavia.Viac
So 16.11.2019 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
koncert

Tornádo Lue

Št 21.11.2019 / .klub pod lampou
odporúčame!
koncert

Huun-Huur-Tu (RU)

St 20.11.2019 / Veľký evanjelický kostol
odporúčame!
výstava

Martin Benka

21.9.2018 - 31.12.2019 / Historické múzeum SNM
odporúčame!