výstava

AMFO 2020

Príležitosť pre amatérskych fotografov prezentovať svoju tvorbu. Krajské kolo celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby - Bratislavský samosprávny kraj.
Táto akcia sa konala v minulosti

V rámci Bratislavského samosprávneho kraja sa od 10. 7. do 31. 7. 2020 v priestoroch kultúrneho zariadenia Galérie Labyrint v Mestskom kultúrnom stredisku Senec uskutoční súťažná výstava amatérskych fotografií pod názvom AMFO 2020.

Do súťaže sa zapojilo 48 autorov s celkovým počtom 188 diel (fotografií a cyklov). Zo všetkých fotografií v jednotlivých kategóriách odborná porota vybrala 35 diel, ktoré získali umiestnenie, alebo čestné uznanie. Porota navyše odporučila vystaviť 60 diel v rámci krajského kola výstavy.

Súčasťou vernisáže výstavy dňa 9. 7. 2020  bude aj rozborový seminár s odborníkmi v oblasti fotografickej tvorby spojený s odovzdávaním cien.

Výstava je verejná, vstup  je voľný.

Hlavní partneri podujatia:

Fond na podporu umenia - Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Organizátor podujatia:

Malokarpatské osvetové stredisko v Modre je príspevkovou organizáciou s právnou subjektivitou, ktorého zriaďovateľom je od 1.4.2002 Bratislavský samosprávny kraj. Svojím poslaním, ktorého cieľom je rozvoj miestnej a regionálnej kultúry, je jediným zariadením v Bratislavskom kraji.

Partneri podujatia:

Národné osvetové centrum v Bratislave, Mesto Senec, LABYRINT, Mestské kultúrne stredisko Senec

 

vyhlasovateľ: Národné osvetové centrum v Bratislave  

organizátor: Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

spoluorganizátor: GALÉRIE LABYRINT - Mestské kultúrne stredisko Senec

 

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Malokarpatské osvetové stredisko v Modre. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

koncert

Viva Musica! Juraj Bartoš - Classics & Jazz

Št 27.8.2020 / Stará radnica
odporúčame!
divadlo

Rybárik kráľovský

Čo všetko sa stane, keď bývalá milenka príde za svojím bývalým milencom priamo z karu vlastného manžela? Čo sa stalo so vzťahom,...Viac
Ut 25.8.2020 / Štúdio L+S
odporúčame!
festival

Sensorium Festival: Nomadic Hybrid Edition

19.8.2020 - 7.9.2020 / Bratislava
odporúčame!
kurz / workshop

Poď si kresliť!
 - Prázdniny v Kunsthalle LAB

Vstúpte do letnej herne v galérii a presvedčte sa, že kreslenie je zábava a tvorivosť je v každom z nás! Počas leta Kunsthalle...Viac
27.7.2020 - 13.9.2020 / Kunsthalle Bratislava
odporúčame!