prednáška / diskusia

Svet v kaviarni: Filipíny a Maldivy

Visual Imagery je meno spoločnosti, ktorú Miška Ivaničková s manželom Allan Mena založili minulý rok / 2018 v Londýne, kde aj žijú a pracujú. Venujú sa fotografii a videoprodukcii. Precestovaných majú 75 krajín a spolu žili v Latinskej Amerike, (kde Miška manžela aj spoznala / Kostarika) Anglicku a Poľsku.

 

Táto akcia sa konala v minulosti


„Cestovanie je náš najväčší spoločný koníček a preto by sme sa s vami radi podelili o naše zážitky.“

Maldivy sú ostrovy, ktoré sa nachádzajú v Indickom Oceáne v tesnej blízkosti Srí Lanky a Indie. Pre drvivú väčšinu Slovákov zostanú nepoznané a o niekoľko desaťročí sa stanú minulosťou. My by sme Vám však chceli odporučiť tipy a triky, s ktorými sa na Maldivy dá dostať aj bez veľkého obnosu peňazí. Na Maldivách sme boli dokopy trikrát a získali sme skúsenosť z luxusných rezortov, ale aj tu z reálneho života.

Filipínska republika je ostrovnou krajinou v Juhovýchodnej Ázii. Hlavným mestom je Manila, zatiaľ čo mestom s najväčším počtom obyvateľov je Quezon City. Filipíny sa rozprestierajú na 7107 ostrovoch v Tichom oceáne a my by sme Vám radi priblížili naše potulky Manilou a ostrovom Palawan.

Dĺžka podujatia: 19.00 - 21:00 hod.
Vstup sa otvára o 18:30 hod. Budťe prosím presní.
Sedenie je voľné a na vstupe sa stačí preukázať lístkom v mobile. 
Pozor, počet lístkov je limitovaný.
Lístky v predpredaji / online: 5€
Lístky na mieste: 8€ (v prípade, že budú ešte voľné miesta)

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Svet v kaviarni. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.