prednáška / diskusia

Svet v kaviarni: India, Nepál a krajiny juhovýchodnej Ázie

India, Nepál a Juhovýchodná Ázia za 2 mesiace alebo ako dať výpoveď a vyraziť na cesty.

 

12.03.2019, Ut
Lab.cafe, Námestie SNP 25
19:00

#cestujemespolu - Hanka Orgonášová & Jožo Orgonáš
Hanka je vyštudovaná právnička, Jožo event manažér - vyštudovaný softvérový inžinier, ktorý nikdy neprogramoval.
Dvaja bežní ľudia s bežnými zamestnaniami v Bratislave, obaja však milujú cestovanie. Začiatkom roka 2016 sa rozhodli splniť si svoj životný sen, dali výpoveď a vydali sa cestovať na pol roka okolo sveta - svoje zápisky z ciest začali písať na cestovateľskom blogu #cestujemespolu, ktorý dnes patrí k najväčším na Slovensku.

Prvý mesiac strávili v Indii, nakukli do Nepálu a túlali sa po Juhovýchodnej Ázii. Ako sa odhodlať k naplneniu si životného sna? Čo s bytom, prácou, všetkými ostatnými záväzkami? Ako sa plánuje cesta na pol roka mimo domova? Ako na letenky, ubytovanie a všetky tie drobnosti od SIM karty až po hygienu? Čo všetko si zbaliť či skôr nezbaliť so sebou na takúto cestu?

Poďte zažiť indický kultúrny šok, nepálsky horský pokoj, bláznivý Bangkok... Budete sa spolu potápať na Koh Tao, najete sa v najlacnejšej michelinovskej reštaurácii a márne budete zháňať žuvačky v stánkoch v Singapure. Príbeh o tom, ako cestovatelia dlhé noci rozmýšľali, či sa na celé toto dobrodružstvo odhodlať alebo nie, čo ich motivovalo aj z čoho mali rešpekt. Dnes vedia, že takéto niečo si čochvíľa určite zopakujú. Prečo? Pretože vám to zmení život.

Pozor, počet lístkov je limitovaný.
Lístky v predpredaji - online: 5€
Lístky na mieste: 8€ (v prípade, že budú ešte voľné miesta)

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Svet v kaviarni. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.