prednáška / diskusia

Smart Talk: Ako vybudovať úspešný biznis

Každý z nich podniká v inej oblasti, ale spája ich úspech. Ich mená rezonujú a ich skúsenosti na ceste medzi slovenskú špičku inšpirujú. Príďte sa inšpirovať od úspešných.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Príďte sa zoznámiť s príbehmi Petra Štecka, Petra a Martina Velitsovcov, Tomáša Bátovského a Mareka Kuzmu, ktorí priblížia ako budovať biznis, akým chybám sa vyvarovať, na čo sa sústrediť, ako vyniknúť v konkurenčnom boji a ako sa vlastne na Slovensku podniká.

Peter Štecko
Majiteľ a CEO najväčšej gastronomickej firmy na Slovensku - Medusa Group, ktorá má pod sebou viacero reštaurácii na Slovensku, v Česku a Rakúsku, ktorý dvakrát získal cenu Ernst & Young ako Podnikateľ roka. Do sveta gastrónomie vstúpil v roku 2003, podnikať začínal v módnom priemysle. 

Peter Velits 
Niekoľkonásobný držiteľ ocenenia Cyklista roka na Slovensku ukončil profesionálnu kariéru minulý rok. Peter Velits však nezaháľal, je jadrom dvoch podnikateľských projektov. S bratom Martinom majú značku Isadore Apparel, ktorá prináša kvalitné cyklistické oblečenie, s otcom a priateľkou zase podnikajú v oblasti hotelierstva.

Tomáš Bátovský 
Tento rok získal ocenenie Mladý inovatívny podnikateľ a tiež cenu časopisu Profit za inšpiratívny podnikateľský príbeh. S otcom a za výdatnej pomoci celej rodiny úspešne vedie rodinnú včelársku firmu Mary Bee. Aj keď im pred desiatimi rokmi zhoreli všetky úle, postavili sa na nohy a opäť vybudovali biznis, ktorý stojí na kvalite a tradícií, ale zároveň neustále inovuje.

Marek Kuzma
Vlani získal cenu Mladý inovatívny podnikateľ za svoje podnikanie s firmou Innocenstore. Tá sa zaoberá predajom štýlových doplnkov pre Apple zariadenia, či už v kamennej predajni v Košiciach alebo na internete, rovnako ako vytváraním priestoru, v ktorom sa môže Apple komunita vzdelávať a diskutovať spoločné témy. 

Po prednáškach vás čaká networking na bare.
Lístky