koncert

Lom Lectures #5: AGF / Tinnitus

Piate Lom Lecture so sonickou partizánkou, poetkou a intermediálnou umelkyňou Antye Greie-Ripatti aka AGF a audiovizuálnou performance.
Táto akcia sa konala v minulosti

AGF / Antye Greie-Ripatti
Sonická partizánka, poetka a intermediálna umelkyňa Antye Greie-Ripatti aka AGF predstaví performatívnu prednášku o zvukovej praxi, hudobnej produkcii, akceleracionizme, feminizme, jazyku a politike, zosieťovaných komunitách, zvukových kempoch a špekulatívnych realitách umeleckej činnosti. Aktivity AGF sú rozkročené medzi experimentálnou elektronickou hudbou, technom, komunitným aktivizmom, DIY kutilstvom, radikálnou ekológiou a feminizmom. Na scéne pôsobí od začiatku 90. rokov.

Tinnitus / Deana Kolencikova, Michal Kindernay, Veronika Svobodová
Audiovizuálna performance reflektuje fenomén šumenia, hučania, šelestu v ušiach, ktorý nazývame tiež tinitus. Tinnitus je kolektívny prieskum súčasných metód detekcie a celospoločenského vnímania problému, tiež kontextu vnútorných a vonkajších svetov / osobných a zdieľaných priestorov. Na projekte spolupracujú Deana Kolenčíková, Michal Kindernay a Veronika Svobodová.

------

Vstup: 5€

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor LOM. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.