Prechádzka / exkurzia

Seniori v pohybe

Októbrová kroková výzva pokračuje, už v piatok 29.10. Spolu pôjdeme na rozhľadňu vo Vrakuni v lesoparku a skúsime ísť tiež ďalej na Pamätník Generála Milana Rastislava Štefánika v Moste pri Bratislave.
Táto akcia sa konala v minulosti

Okrem vylepšovanie techniky nordic walking bude našim cieľom prejsť minimálne 10 000 krokov (ak ste s nami boli na predchádzajúcich výzvach, kroky spočítame a budete milo prekvapení, koľko krokov sa Vám podarilo splniť v tomto mesiaci). Jeden z vás bude môcť opäť vyhrať grafiku rozhľadni vo Vrakuni.

Na zaznamenanie a výpočet krokov Vám poslúžia fitness hodinky. K dispozícii budú tiež nordic walking palice – v obmedzenom počte.

Aplikácia na stiahnutie pre využitie fitnes hodiniek alebo bez fitnes hodiniek.

Októbrová kroková výzva je na rozhľadňu vo Vrakuni a na Pamätník Generála Milana Rastislava Štefánika v Moste pri Bratislave - trasu nájdete tu

Stretnutie: autobusová zástavka Šípová, autobus,č. 78
V piatok 29.10. (pozor zmena času!) od 14:00 hod do 17:00 hod

 

V prípade nepriaznivého počasia /dážď, silný vietor/ sa kroková výzva odkladá na 05.11.

Odporúčania: Prosíme účastníkov, aby mali športovú obuv a tiež ruksak alebo ladvinku (kabelka je nevhodná pre šport nordic walking). Dôležité je tiež dbať na pitný režim (voda alebo minerálna voda).
Dodržiavame tiež aktuálne nariadenia: podľa RÚVZ Bratislava

Vstup: voľný

V prípade, že máte záujem si zapožičať nordic walking palice a krokomer – fitness hodinky prosím zaregistrujte sa cez formulár.

V prípade otázok napíšte  prosím  e-mail na adresu seniorivpohybe@gmail.com alebo kontaktujte tel.číslo 0944 577 573.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Seniori v pohybe o.z.. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.