party

¥øu$uk€ ¥uk1mat$u (JAP) + Isobutane live + Kodiki + Wyme

Legendárny tokijský multižánrový Dj ¥øu$uk€ ¥uk1mat$u žijúci v Berlíne prinesie so sebou klubovú smršť ostrú ako katana. Asistovať mu pri tom budú ISBTN live, Kodiki a wyme.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

¥øu$uk€ ¥uk1mat$u (JAP) 
¥øu$uk€ ¥uk1mat$u, pôvodom z Osaky, no sídliaci v Tokiu a Berlíne, je legendárny svojimi setmi, ktoré prinášajú neskutočné žánrové prepojenia. Aj pre túto fascinujúcu všestrannosť je mnohými považovaný za svetovú špičku. Od svojho debutu na legendárnom evente FUTURE TERROR až po vystúpenia tri roky po sebe na Berlin Atonal Festival, Yukimatsuho sety musíte počuť, aby ste uverili. Yukimatsu, stálica na vystúpeniach Asian Dope Boys, ale aj selektor skvelých mixov ako Midnight is Comin’, ktorý vyšiel na berlínskom techno labeli Midnight Shift. Jeho čerstvý set Hör Berlin zaznamenal za prvé dva dni viac ako 21-tisíc videní a teraz už ich má vyše 600k.

Isobutane live 
Elektronika, ktorá presahuje hranice klasických tancovačiek, či ambientného snenia – tak by sa dala charakterizovať hudba zastrešená pod pseudonymom Isobutane. Za projektom stojí Martin Krajčír, ktorý si na lokálnej elektronickej scéne svojho času vybudoval stabilné miesto, ktoré neskôr vymenil za post gitaristu v kapele The Ills a postupne sa opäť vrátil k „mašinkám“. Iso sa tentokrát postará o žánrovo pestrý, rýchly a nadupaný live set.

Kodiki
Mladý interpret s eklektickým zvukom a nečakane silnými skladbami, ktoré vychádzajú z vynikajúceho hudobného vkusu a rokov surfovania na soundcloude.

Wyme
Wyme pravidelne hráva v bratislavskom klube Fuga, kde ponúka svoje žánrovo eklektické klubové sety. Wyme tiež kurátorsky zastrešuje platformu xeno, ktorá prezentuje rozličné formy klubovej hudby, akcentuje feminismus a všeobecne zastúpenie žien a LGBT v klubovom prostredí. Ako dj-ka rada presahuje žánre klubovej hudby a kombinuje temnú elektroniku s juhoamerickými či africkými rytmami, s prvkami experimentálnej hudby a popu.

Vstupné: na mieste: 15€