party
iná akcia

Vypi Tepláreň

Prídi vypiť Tepláreň. Mali sme ostatné týždne trošku viac času premýšľať, ako ďalej s Teplárňou. A necítime to veľmi na to, aby sme znovuotvorili ako krčma. Po smrti Matúša a Juraja sa toho priveľa zmenilo.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Radi by sme však ešte v inej forme pokračovali nejaký ten týždeň, aby sme pripomínali aj ich odkaz a rovnako aj mnohých ďalších queer ľudí, ktorí neustále musia zápasiť o (dôstojný) život na Slovensku.

Dáva nám veľký zmysel pokračovať v osvetových podujatiach, rôznych diskusiách, premietaniach, prednáškach, komunitných stretnutiach.

Mohli sme ich doteraz realizovať aj vďaka vašej finančnej pomoci zo zbierky po útoku a vďaka finančným darom osôb, firiem, organizácií, ktoré pamätajú aj na dôstojný život LGBTI+ ľudí. Máme plány aj na ďalšie podujatia a aj na výstavu, ktorá bude pripomínať Matúša a Juraja.

A v regáloch nám zároveň stoja aj fľaše s rôznymi fajnými alkoholmi. A keďže sa nechystáme otvoriť ako bar, tak sme sa rozhodli spraviť podujatie, kde môžete prísť dopiť naše zásoby a kúpou poldeci prispejete na to, aby sme ešte nejaké ďalšie týždne vedeli robiť osvetové podujatia o živote LGBTI+ ľudí.