party

Tarantino Music Night

Hudba, ktorá ti “voddělá” dekel! Či už sa zvŕtaš na twistovej súťaži alebo radšej s katanou v rukách, na tejto nočnej jazde filmami Quentina Tarantina si určite prídeš na svoje!

Táto akcia sa konala v minulosti

Zaži atmosféru jeho kultových filmov na vlastné sluchové receptory a napíš so svojimi priateľmi vlastné historky z podsvetia. Melódie, ktoré ťa na parkete rozstrieľajú ako rešeto, vypáli rakúska kapela The Tarantino Experience. Tešiť sa môžeš na Pulp Fiction, Kill Bill, Gaunerov, Nehanebných bastardov, Divokého Djanga, Vtedy v Hollywoode a ďalšie témy! 

Klubový večer nám však prinesie viac! DJ Jet Luck roztočí zbesilú tancovačku s interpretmi, ktorých poznáme z tarantinových filmov. Ruky hore, bude to divočina!

The Tarantino Experience (AT)
Opusti kino a ponor sa do živých scén! Ak chceš byť fyzickou súčasťou príbehov Quentina Tarantina, a nie ich iba sledovať na plátne, táto rakúska kapela má na to kľúč. Na jej koncerte budeš presne vedieť, v ktorej scéne si sa ocitol. V jej podaní si vychutnáme typické surf rockové skladby od Dick Dale alebo The Coasters, klasický rock v podaní Davida Bowieho či T-Rex, ale tešiť sa môžeme aj na Jungle Boogie, Never Can Tell alebo Jackie Brown.

Vstupenky za 9€

FB event

Pre vašu bezpečnosť a zdravie:
• Použite dezinfekciu pri vstupe
• Mimo času konzumácie noste rúško
• Dodržujte organizačné pokyny
• Podujatie má zníženú kapacitu
Dodržujte s nami pravidlá bezpečnej zábavy. Ďakujeme!