party

Sunset Bass / Paul SG /AT

Ďalšia edícia letnej drum&bass párty na lodi pod hlavičkou SIGNAII_FM x Drumatique je späť aj v júli.

Táto akcia sa konala v minulosti

Tentoraz vaše telá rozhýbe fantastický dj, producent a ambasádor prvotriedneho letného liquidfunku a soulful drum&bassu z Viedne. Svoj drum&bass set nasiaknutý jazzom zahrá Paul SG (Jazzsticks / AT) za doprovodu skvelého hudobníka GRŇA (live sax). Na leto úplne ideálne kombo.

Tu však zďaleka nekončíme. Ruky pôjdu určite hore aj vtedy, keď bude za mixom stáť Simple Souls. Pripravte sa na lavínu pozitívnej energie, toto bude stáť za to. Platí to aj pre našich ďalších hostí z Českej Republiky: Jungling Jay a Novice.

Popoludnie a večer na Dunaji vám spríjemní domáca úderka Lixx, Svetlux, Clive a Bëor a gradovanie atmosféry bude ovládať náš kamarát MC Jimmy Danger. Západ slnka pri vode ako z pohľadnice a v noci afterpárty v UHU Clube. 

Line up:

Paul SG (Jazzsticks / AT) & GRŇA (Live Sax)
Simple Souls
Jungling Jay (CZ)
Novice (CZ)
Lixx
Beor
Svetlux
Clive

Hosted by: MC Jimmy Danger

Sunset Bass nie je o noci. Sunset bass je príjemný večer pri západe slnka a naším snom vždy bolo mať z neho skvelú dennú párty tak, ako všade inde vo svete. Poďte s nami do toho. Berte to ako príležitosť stretnúť sa s kamošmi na drink, na večeru po práci či len tak si oddýchnuť pri Dunaji. Sun Deck je z mesta na skok, nájdeš ho hneď pri Starom moste. Majú namakanú kuchyňu, ktorá poteší aj tých náročnejších návštevníkov, takže chýbať ti isto nič nebude.

After party
Nemáš na lodi dosť? Ani my! Tento rok pokračujeme ďalej, pekne do rána. Všetci návštevníci s páskou zo Sunset Bass budú mať FREE vstup na afterparty v UHU Clube. Ten je len kúsok od Sun Decku, takže sa ani nestihnete ochladiť a budete v tom znova.

------

Vstup: 6€
Afterparty: UHU club (Free vstup s páskou zo Sunset Bassj)
V prípade nepriaznivého počasia sa akcia uskutoční v UHU clube.