party

Sunset Bass: Silence Groove /PL

Sezóna horúcich slnečných dní vrcholí a my máme pred sebou poslednú drum&bass párty tohto leta na Dunaji pod hlavičkou SIGNAII_FM x Drumatique. A aj v auguste to bude výnimočné.

Táto akcia sa konala v minulosti

 Na palubu lode zavíta poľský kamarát žijúci na Slovensku, dj a producent Silence Groove (PL). Fakt, že sa jeho sound dostal na značky ako Hospital, Liquicity, Integral či Fokuz, svedčí o tom, že je pre Sunset Bass párty ako stvorený.

Ale to nie je všetko. Letný drum&bass sound nám svojím spevom “okorení” fantastická vokalistka z Prahy - Sublime emcee (CZ). Sublime nie je na scéne žiadny nováčik, a presne vie kedy náladu na parkete vyhajpovať, a kedy svojim spevom doplniť harmónie songu.

Západ slnka pri skvelej hudbe a v noci Sunset Bass Afterparty v UHU Clube.

Lineup:
Silence Groove (Hospital, Liquicity, Integral, Fokuz, Lunar / PL)
Gabanna
Svetlux
Clive
Lixx
Dannyhell
Ke3n
Subtension

Hosted by: Sublime (CZ)

Sunset Bass nie je o noci. Sunset bass je príjemný večer pri západe slnka a naším snom vždy bolo mať z neho skvelú dennú párty tak, ako všade inde vo svete. Poďte s nami do toho. Berte to ako príležitosť stretnúť sa s kamošmi na drink, na večeru po práci či len tak si oddýchnuť pri Dunaji. Sun Deck je z mesta na skok, nájdeš ho hneď pri Starom moste. Majú namakanú kuchyňu, ktorá poteší aj tých náročnejších návštevníkov, takže chýbať ti isto nič nebude.

After party
Skoré konce na lodi? Od tohto roku je to minulosť! Všetci návštevníci s páskou zo Sunset Bass budú mať FREE vstup na afterparty v UHU clube. Ten je len kúsok od Sun Decku, takže sa ani nestihnete ochladiť a budete v tom znova.

-----

Vstup: 6€

Afterparty: UHU Club (Free vstup s páskou zo Sunset Bass)
V prípade nepriaznivého počasia sa akcia uskutoční v UHU Clube