party

Silent Disco

Silent Disco podľa námetu Olivera Hangla. 2-kanálové bezdrôtové slúchadlá. Kanál 1: DJ B-complex (Bratislava). Kanal 2: DJ Pheket  (Viedeň). Vstup je voľný. Podujatie sa koná pri príležitosti rakúskeho štátneho sviaku.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Multifunkčný priestor Starej tržnice v srdci Bratislavy prerobený na verejný tanečný parket. Žiadne zosilňovače ani reproduktory! Hudba bude prenášaná výhradne prostredníctvom bezdrôtových slúchadiel. Dvaja DJ budú hrať súčasne na dvoch rôznych kanáloch, medzi ktorými si návštevníci môžu vybrať podľa vlastnej chute a nálady. Stará tržnica sa zmení na tichý tanečný parket opticky rozdelený na dve časti. Let’sdance!

 

B-complex je úspešný slovenský export. Drum&bass projekt, ktorý prerazil najmä vďaka hitu Beautiful Lies je známy na dnb scéne po celom svete. Vďaka svojim skladbám remixom a skúsenostiam z klubov aj veľkých festivalov, je dnes B-complex zabehnutá slovenská značka. V roku 2015 Matia, ktorá za projektom stojí, ohlásila svoj comingout, a aj takto chce pomôcť propagovať toleranciu a slobodu byť samým sebou na Slovensku.

 

Viedenský DJ Phekt pôsobí v tejto branži už viac ako 20 rokov. Dlhé roky sprevádzal na turné rapperov ako Kayo či Fiva a dlhodobo spolupracuje s ORF Radio FM4. Vo svojich setoch spája súčasné hip-hopovétracky s oldschoolovým klasikami, soulom, funkom, reggae a riadnou dávkou raregrooves do jedinečnej sound-melange.

 

Vstup voľný