party

PVC x Héctor Oaks a Stephanie Sykes

Legendárna techno klubová noc sa presťahovala do klubu WAX na námestí SNP. Túto sobotu ako hostia DJs Héctor Oaks a Stephanie Sykes z Berlína. Pred nimi Loktibrada a Boss, akciu uzavrie Gutt.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Héctor je temperamentný týpek pôvodom z Madridu, kde aj objavil čaro podzemného techna. Časom sa presťahoval do Berlína, absolvoval kurzy elektronickej hudby, dlho robil v obchode s platňami a veľa chodil do klubov. Prvé EP mu vyšlo v roku 2014, neskôr založil vlastné vydavateľstvá Oaks a Kaos.

Jeho DJ-ský štýl je dosť divoký, hráva iba z platní, mixuje dokopy tracky rôznych sub-žánrov techna: From raw straight techno to jacking grooves. Momentálne je rezidentom klubu Bassiani v Tbilisi, kde mu vyšiel zatiaľ jeho jediný album, zároveň je členom crew Herrensauna, ktorá sa nedávno presunula do Tresoru. Héctor tento rok v reedícii na značke OAKS vydá niektoré staršie tracky z našeho lejblu Antidandruff.

Stephanie Sykes sledujeme už pár rokov, je v pohode. Narodená v Nemecku, dlhší čas žila v Anglicku, vyrastala na diétnom techne, po návštevách klubu Sankeys v Manchesteri pritvrdila. V začiatkoch jej s publicitou pomohla Dasha Rush, potom prešla pod agentúru, ktorá spravuje DJs značky MORD. Bola/Je rezidentom v biminghamskom Atomic Jam, Jaded v Londýne a Khidi v Tbilisi.

Obidvaja hostia v súčasnosti hrávajú každý víkend, ale business techno to nie je. Pred nimi nastúpia Loktibrada a Boss, akciu uzavrie Gutt.

Toto všetko sa chystá túto sobotu v klube WAX v Bratislave.

Line up: 

Héctor Oaks 

Stephanie Sykes

Loktibrada
Boss
Gutt

Fb event

-------

Vstup je za 10€