party

Let's Make Ixel Dole Again Special Edition / Pil C

V poradí piate pokračovanie akcie Let's Make Ixel Dole Again je tu! Tentokrát sme sa rozhodli spraviť niečo iné ako to, čo ste doteraz na našich akciách zažívali a práve preto táto akcia nesie jednoduché dve slová vo svojom mene, a to "Special Edition".

24.05.2019, Pi
Ixel
22:00


Headlinerom celého večera bude človek, ktorý v priestoroch Dolečka zažil neskutočné množstvo spomienok, ktorý má každý kút klubu zmapovaný a ktorý si svoje prvé koncerty odohral práve v klube Dole. Nie je to nik iný než Pil C!

Pil C je slovenský interpret, ktorý v priebehu roka dokázal to, čo málokto. Vďaka jeho prvým trackom, ktoré si získali priazeň tisícok ľudí sa Pil C, známy taktiež ako Lukáš Kajanovič prebojoval až na vrchol scény, na ktorom si doteraz drží svoj zaslúžený post a ktorý sa nehodlá stratiť. Dôkaz toho je jeho pripravovaný album, ktorý by sa mal dostaviť do rúk fanúšikov v priebehu tohto roka.

Dj sety:

Conspiracy Flat je producentské duo, ktoré vo svojich začiatkoch produkovalo hudbu práve headlinerovi tejto akcie, Pil C-mu. V poslednej dobe sa Jakubovi a Radovi darí viac než dosť - kvalitné produkcie na viacerých špičkových albumov zo slovenskej či českej scény sú toho dôkazom. Každý kto toto duo pozná vie, že vždy keď výjde track s ich produkciou je to niečo, z čoho sa dlho prebúdza.

Yung Monty je mladá krv našej DJ scény. Jeho DJ sety sú plné hip hopu/trapu a každý fanúšik tohto hudobného žánru sa popri Montyho hraní zabaví viac než dosť. Kto bol na niektorej z našej akcií vie, že Yung Monty je našim rezidentným DJ-om, ktorý sa medzi našimi návštevníkmi stal overenou a dôležitou časťou každého jedného line upu.

Vstup: 16+

---------

Vstup:
1. vlna: 8€
2. vlna: 9€
3. vlna: 10€

Na mieste - nemáme informácie